Kto ma problem z Metro 2033?

DawidLucek

Świeżak
Świeżak
Czy ktoś ma jeszcze problem z tą gierą że sie przycina a jak tak to jaki ma iXtreme?
 

Booster1987

Użytkownik
Użytkownik
ja mam ix 1.6 gre przerobiłem na wave 3...gram bez dysku, płyty to Emtec i gra mi nie przycina
 

DawidLucek

Świeżak
Świeżak
To już w nie wiem u mnie nie działa jak powinna miałem dwa obrazy gier o d 2 innych typów wypaliłem to 3x na Verbatim 2 gry spatchowałem na wave 3 jedna nie bo odpalałem przez activate iso więc zostawiłem ją w orginale na Wave 4 sprawdzałem te gry również u 3 kolesi z ix 1.6 dzieje sie to samo a u kolesia z 1.6.1 śmiga wszystko :/ ja podejrzewałem ze to wina iXtreme ale skoro u Ciebie smiga a skad pobierałeś gierke
 

ms_crew

Użytkownik
Użytkownik
U mnie bangla normalnie
Ja mam z TL wypalona na plytach OMEGA z predkoscia 4x zgrana na HDD.
Posiadam iX LT wiec gra nie paczowana
 

bartman000

Użytkownik
Użytkownik
ja mam iXtreme 1.51 wypalana na omegach z predkoscia 2,4. smiga mi bez problemu
 
L

livingfear

Guest
To już w nie wiem u mnie nie działa jak powinna miałem dwa obrazy gier o d 2 innych typów wypaliłem to 3x na Verbatim 2 gry spatchowałem na wave 3 jedna nie bo odpalałem przez activate iso więc zostawiłem ją w orginale na Wave 4 sprawdzałem te gry również u 3 kolesi z ix 1.6 dzieje sie to samo a u kolesia z 1.6.1 śmiga wszystko :/ ja podejrzewałem ze to wina iXtreme ale skoro u Ciebie smiga a skad pobierałeś gierke
To na pewno nie jest wina przeróbki czyli posiadanego ixtreme 1.6

Ja mam tę grę i wszystkie nowe nie paczuje i odpalam za pomoca activate iso i wszystko chodzi idealnie.Mam ixtreme 1.6

Więc to na 100% nie jest wina ixtreme,nie ma wogóle takiej mozliwości.
jak już spaczowales gre to nie przepuszczales juz przez abgx?

Edit:
Wypaj z predkoscia nie wieksza niz 2,4x
 

DonPiotrek

Użytkownik
Użytkownik
Wypal na 2x, będzie długo, aczkolwiek pewnie.
 

nowas89

Użytkownik
Użytkownik
ja mam ix 1.6 omega wypalana 2,4 na dysk skopiowana i hula, ale gra nei podeszła mi do gustu http://forum.freeware.info.pl/gry/hawken.html
 
Ostatnia edycja:

SAJSZ28

Użytkownik
Użytkownik
ja mam problem ale z przejsciem jednej misji, ta pozniejsza po chapter 5..kto pomoze? pw:)_ pozdro
 

neCro

Użytkownik
Użytkownik
ja mam problem ale z przejsciem jednej misji, ta pozniejsza po chapter 5..kto pomoze? pw:)_ pozdro
Temat w dziale GRY TU
 

SAJSZ28

Użytkownik
Użytkownik
thx:)
 

marcincq

Użytkownik
Użytkownik
jak ci sie przycina ale lekko to wina telewizora mi tez sie przycina w niektorych momentach ale to wina ze moj tv ma zamale odswiezanie
 

Do góry Bottom