1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kto może grać w demo PES 2011 ? Dlaczego jest locked ?

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez Damianos_17, Wrzesień 16, 2010.

1. Damianos_17

Damianos_17 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Nisko
    Zwracam się z takim pytaniem do Was.

2. Lotnik421 Xbox One

3. WALLE

WALLE Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Spróbujcie stworzyć nowe konto na JAPONIE, tam dema najnowsze są na kontach silver a nie tak jak u nas w europie, na gold... Może to podziała... napiszcie rezultaty... ja pokasowalem dema bo sie wkur.... i nie mam jak sprawdzic

4. szela_512

szela_512 Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Choszczno
    no właśnie ja tak mam , bo jak wchodze w te najnowsze gry (jestem zarejstrowany na USA ) , to mam najnowszą do ściągnięcia DJ Hero 2 i później FIFA 11 , a PESA 11 nie ma .;] Mam konto silver.;] Kiedy się pojawi do ściągnięcia ten PES 2011?
    ?

5. WALLE

WALLE Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Kto ma dema pesa albo nba 2k11 niech sie zarejestruje na japonie i sproboje wlaczyc ...

6. szela_512

szela_512 Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Choszczno
    No ja wziełem Edytuj profil=Lokalizacja= i tam wpisałem Japonia i to nie działa. A jak inaczej zarejstrować się na Japonie? Bo ja już nie moge zakaładać nowego konta na live , bo 3 już wykorzystałem i jestem na silver.;]

7. Nemsik

Nemsik Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Ja mam taki problem ze na jednym profilu nie mialem golda jednak pes fifa nba bylo do pobrania zalozylem nowy profil z goldem i niestety pesa nie ma fifa i nba zostalo wie ktos moze dlaczego ?

8. szela_512

szela_512 Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Choszczno
    No to jakiś szajsowaty jest od jakiegoś czasu ten xbox markplatce czy jakoś tak. Ja jestem zarejstrowany na Stany Zjedmoczone i mam silver , i nie ma PESA 11 , i WRC 2010 też nie ma. A ja bym chciał żeby wszytskie dema były na xbox live do ściągnięcia , które wpuszczają na xbox makplatce czy jakoś tak.!

9. dawidek295

dawidek295 Xbox One Xbox One

Polubienia:
    43
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    SW
    ja mam na 2koncie golda i mam wrc pesa itd

10. uszkoo

uszkoo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Mam do 5 października Golda i nie mam PESa 11 oraz WRC. Gdzie wy to widzicie ?

11. lamparcicho

lamparcicho Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    właśnie, o co chodzi z tym, że jest locked? ma to związek z tym że demo dla golda ma jakąś blokadę i nie odpala się? czy chodzi o region a może o zbanowaną konsolę? sam mam zbanowanego iksa i jak do tej pory taki problem jest z demami pro evo 11 i nba 2k11

12. Damianos_17

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Nisko
    Jak masz zbanowanego ixa, to nie wiem, ale ja pobrałem z marketplace ( mam konto gold ) i demko elegancko już działa. Nie da się grać w demo gdy ściągniesz je na dysk z "pirackich" linków. Teraz jest blokada nawet na demo, musisz mieć oryginalne.

13. lamparcicho

lamparcicho Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    co ciekawe demo fify11 działa u mnie bez problemu ściągnięte z pirackich linków i stąd moje zdziwienie całą tą sytuacją z demami

14. STOJE

STOJE Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Jest zablokowane i nic nie zrobisz ;] ja sprawdzilem demo na pc i wiem ze na pewno kupie...

15. Damianos_17

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Nisko
    Tylko Demo Fify 11 z tych nowszych gier nie miało blokady i można było grać z pirackich linków.

16. rudy2007

rudy2007 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    No co za sk****ele. Dysk mi niepotrzebny to mam specjalnie kupić, żeby móc ściągać darmowe dema, bo im to wielką różnicę robi czy pobiorę je z live'a czy z rapidshare ...

17. kempool

kempool Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    glupia polityka firm,demo wedlug mnie jest najwieksza promocja danej gry(nic nie zacheca do kupna bardziej niz udane demo) i i powinno byc udostepniane gdzie tylko sie da i wciskane sila tak jak np.reklamy roznych produktow w tv,a ostatnio coraz wiecej firm woli ukrywac swoje demka.zagranie totalnie bezsensu

18. rudy2007

rudy2007 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Dokładnie. Ja dzięki temu, że nie mam możliwości zagrania w demo PES nawet się nad nim nie zastanawiam i kupuję FIFĘ.

Wczytywanie...

Poleć forum