1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kto przerabiał filmy na WMV HD ?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez gregoryfx, Styczeń 16, 2010.

1. gregoryfx

gregoryfx Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Brzegi / Kielce
    Witam, poszukuję kogoś, kto w znakomitej jakości przerabiał filmy na WMV HD i wrzucał wcześniej na forum. Proszę o kontakt.

Pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. gregoryfx

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Brzegi / Kielce
    up.

4. Pablooo88

Pablooo88 V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Jeszcze raz odświeżysz przed 24h i warn

5. gelodar

gelodar Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ja już od dwóch dni próbuje coś wykminić i lipa. Przeczytałem już dziesiątki porad w języku polskim i angielskim (w miare zdolności ;) ) ale nie znalazłem niczego co pomogło by mi przerabiać filmy z .mkv na mp4 lub wmv...
    Problemów jest kilka w zależności od programów, które stosowałem.
    Podziele się spostrzeżeniami, może dzięki temu znajdzie się ktoś kto nam pomoże:)
    1. Program encode 360

Jest w sumie spoko, łatwy w obsłudze, można znaleźć dużo tutków na ten temat.
    Problem jest jeden, mimo stosowania się do zaleceń ani razu nie udało się wkleić napisów do filmu. Program super sobie radzi z dzwiękiem 5.1 (choć proces trwa od 6 godzin do 12 w zależności od jakości którą chcemy uzyskać.

Ogólnie jest spoko, jeśli film jest z dubbingiem.

2. Got sent 0,24 B7

Program, który konwertuje do mp4, jest baaardzo szybki w działaniu, proces trwa 15-20 minut, dzieli pliki tak aby nasz szaraczek potrafił go odczytać (pliki 4gb). Trudniej jest zrobić dzwięk 5.1 pomimo faktu że ma zakładke "AC3 filter otions" to nie da się na nią wejść. :(. Również opcja która pozwala wklejać napisy nie działa poprawnie. Ponieważ po zakończeniu procesu konwertowania w filmie nadal nie ma napisów. (przerabiałem wcześniej format napisów w Subtitle Workshop, bo inaczej się nie da)

Próbowałem tez programu FormatFactory, tylko tam wogóle nie ma opcji aby wkleić napisy.... To tyle jak ktoś może pomóc, to będe wdzieczny

6. gelodar

gelodar Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Czy ktoś mógłby mi (nam) pomóc ?? Czy trzeba zakładać nowy temat...

7. maxan

maxan Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    STG
    Jak nie ma jak jest ;P Wrzucasz plik wybierasz format -avi mp4 wmv czy coś tam dajesz na 'ustawienia' nastepnie 'Dodatkowych napisów' i podajesz ścieżkę do napisów (obsługuje napisy w srt;ass;ssa;idx) ;]

Edit: zaraz sprawdze czy da rade z '.txt' napisami ;]
    Edit2: Sprawdziłem też działa ;} (wystarczy tylko zmienić z 'srt;ass;ssa;idx na 'all files' i wybrać napisy .txt) ;]

8. gelodar

gelodar Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jak to się uda to masz browar... :)

9. maxan

maxan Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    STG
    hehe ;] zauważyłem za ma problem z polskimi znakami w napisach ;] ale moze idzie to zmienic ale sprawdze innym razem ;]
    Edit; jest opcja zaraz zobacze czy beda polskie znaki ...
    Edit2; polskie znaki- wystarczy że w zakładce 'Dodatkowych napisów' / 'Ansi code-page' zmienisz na 'jeszcze nie wiem co ale trza potestować i któreś z wartości bedzie pasować ' napisze co i jak jutro/dzisiaj a teraz spadam nara ;]

10. gelodar

gelodar Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzięki wielkie, naprowadziłeś mnie trochę :)
    Co prawda nie wiem czemu z 5gb po konwersji na WMV pokazuje 365 mb (???) mimo że ustawiłem na najwyższa jakość, ale jestem na dobrej drodze.
    W każdym bądz razie napisy są tylko jak wspomniałeś jeszcze nie takie co powinny:)
    Zostawiam kompa właczonego na noc... zobaczymy co stworzy :)

Edit Dobra.. stworzyło niewiele.. :D. Przy konwersji do plików WMV wyskakuje błąd, do MP4 się udało, tylko dzwięku nie ma 5.1, no i czcionka jeszcze nie znaleziona co by nasze ó ę ź ż i inne rzeczy czytała:). Probuje dalej

11. gregoryfx

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Brzegi / Kielce
    Fajnie że sobie pogadaliście, ale nadal nikt się nie zgłosił ! Przecież sporo osób wrzucało filmy przerobione na WMV HD. Bardzo proszę o kontakt.

12. koradi

koradi Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Mam taka sprawe: chce prxekonwertowac plik mkv (czyli 720p HD) na WMV HD, zeby mi chodzilo na xbox360 w hd ( w miare bez straty na jakosci). Prosze podac jakies fajny program do tego. A jestli ktso zna jakas strone z filmami przeronionymi juz na wmv hd to bardzo prosze o linka.

13. popo601

popo601 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Podpinam się do tematu

Wczytywanie...

Poleć forum