Kto tworzy Call of Duty 9 ?

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Touch!

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Wszyscy czekamy na oficjalna zapowiedz najnowszej, 8 juz czesci najpopularniejszego FPS tej generacji, a juz mozemy przypuszczac kto wezmie sie za kolejna czesc serii.

Kto mialby byc tym szczesliwcem ? Okazuje sie, ze bardzo prawdopodobne iz bedzie to znowu Treyarch.
Jak twierdzi Gamerzines oferta pracy na stronie Treyarch oferuje zatrudnienie na stanowisku projektanta walki, który dołączy do zespołu odpowiedzialnego za multiplayer.
Potrzebni sa takze specjalisci skryptow, osoby do pracy nad systemem walki ( np. bronie i dodatki do nich), a takze osob ktore zajma sie mechanika samej gry (tzn. perkow, spawnow).
Dziewiatej juz czesci - jezeli wszystko pojdzie zgodnie z planem mozemy spodziewac sie juz pod koniec 2012 roku.

Touch! - news dla xboxforum.pl
 

Mnih

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
staram się bronić tej serii, ale jeśli Treyarch dalej będzie robił gry to już CoD nigdy nie odzyska starej świetności..
 

kkey

Użytkownik
Użytkownik
Zobaczymy jaki ten COD będzie, bo poprzednik miał strasznie dużo błędów oby ten tyle nie miał.
 

bgszef

Banned
Treyarch smierdzi codem 5... Lepiej niech sie wezma za cos innego
 

Krawol

Banned
Użytkownik
mi Treyarch się podoba bo mają tryb zombie gdzie można się świetnie bawić :) Oby dali więcej mapek :D
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Treyarch robi świetny single w Cod'ach i tryb zombie - wszystko co mi do szczęścia potrzebne w Cod'ach :)
 

Mnih

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
mi Treyarch się podoba bo mają tryb zombie gdzie można się świetnie bawić :) Oby dali więcej mapek :D
tryb zombie to tylko dodatek, ale niestety lepszy niż cała pozostała gra..
 

Tieu

Użytkownik
Użytkownik
O Kurde call of duty 9 .
Czekam na Coda 10 ;> fajnie nazwa będzie brzmieć :D.

Treyarch, nawet gorszą grafikę zrobiło w BO niż w MW2 oO... Powodzenia :]
 

szem0

Banned
Użytkownik
studio Treyarch powinni zamknąć po black opsie
te studio nic fajnego nie umie zrobić
 

NonbankSpace

Użytkownik
Użytkownik
Dobry Black Ops bo jest zombie i jest w co się bawić jak nie chce się multi ;D
 

Touch!

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
studio Treyarch powinni zamknąć po black opsie
te studio nic fajnego nie umie zrobić
Zartujesz sobie czy powaznie mowisz i naprawde nie masz pojecia co sie dzieje w branzy ?
 

Uped

Użytkownik
Użytkownik
Treyarch znany jest głownie z serii Call of Duty, a przecież zrobiła też bardzo dobry Quantum of Solace czy kilka gier Spider Man. Szkoda, że teraz tylko pracuje przy Cod'ach bo studio te ma duży potencjał.
 

lozo55

Użytkownik
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
miło że nie ma jeszcze 8, a już 9 nas zaczynają zasypywać, ja tam czekam na 15, bo słyszałem że ma być nowy silnik graficzny, czy to w 18, sam juz nie pamiętam, w sumie za 2 lata zobaczymy...
 

TheDarkKnight

Użytkownik
Użytkownik
Dokładnie, zrobili trochę ciekawych gier i nie powinni za bardzo skupiać się na Call of Duty. Ja osobiście wolałbym, aby nowego CoD'a zrobiły te 3 studia (w tym 'szczątki' Infinity Ward) - kontynuację Modern Warfare 2 i zakończyć do następnej generacji tworzenie kolejnych CoD'ów. MW3 powinno być wypasione i mocno dopracowane...

BTW skoro jeszcze nie wiadomo, kto zrobi kolejnego CoD'a, to czy wyrobią się do jesieni, jak zapowiadano? ja szczerze mówiąc się pogubiłem, w temacie jest "Kto tworzy Call of Duty 9?" a Black Ops to 7 część... WTF?
 

i.T

Użytkownik
Użytkownik
Treyarch znany jest głownie z serii Call of Duty, a przecież zrobiła też bardzo dobry Quantum of Solace czy kilka gier Spider Man. Szkoda, że teraz tylko pracuje przy Cod'ach bo studio te ma duży potencjał.
Dokładnie, zrobili trochę ciekawych gier i nie powinni za bardzo skupiać się na Call of Duty.

Z całym szacunkiem, ale w jakim celu mają zajmować się innymi grami skoro mają tzw kurę znoszącą złote jaja w postaci serii Call of duty?
Prawdopodobnie ich wszystkie tytuły nie zarobiły łącznie tyle co pojedyncze części CoD'a.

Zdaję sobie sprawę, że ta sytuacja negatywnie odbija się na rynku gier, ale należy też spojrzeć oczami instytucji odpowiedzialnej za dzieło. Ilu z was dobrowolnie zrezygnowało by z wielomilionowych dochodów?
 

Tieu

Użytkownik
Użytkownik
Nie zajmą się innymi grami, bo pazery (czyt. activision) lecą tylko na kasę i skupili się na tych grach, które przynoszą zysk. Kiedyś był news o tym, że nie będzie nowych IP!
 

Hosee

Użytkownik
Użytkownik
wg. mnie to że call of duty wychodzi co rok to przesada.Grafika jest oparta na tym samym,ciągle ulepszanym silniku i oprócz fabuły nic się w niej nie zmienia. Czym częściej wychodzi następna części cod'a tym bardziej się przejada.Co nie oznacza że nie lubię w nie grać.
 

Jechu

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Ja chcę zapowiedź COD8 (MW3), a tu już info kto się zajmie COD9.
 

KuBaNPL

Użytkownik
Użytkownik
Wiecie co? Ja chciałbym żeby Call of Duty wychodziło tak jak GTA, czyli w duuużych odstępach czasowych, czego efektem jest świetna i świeża gra. A nie wymiętolony kotlet.
 

Touch!

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Nie zajmą się innymi grami, bo pazery (czyt. activision) lecą tylko na kasę i skupili się na tych grach, które przynoszą zysk. Kiedyś był news o tym, że nie będzie nowych IP!
A ty nie chcialbys wiecej zarabiac ?
Przejdz od jutra na pol etatu, a reszte czasu poswiec na pomoc w np. fundacjach.
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom