1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Ktokolwiek widział ktokolwiek wie

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez lopeziak, Grudzień 15, 2011.

1. lopeziak

lopeziak Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Problem mój polega na tym iż widziałem na you tube gre skyrim i przyznam się że bardzo mi sie spodobała ale niestety na konsolki jest po angielsku a na kompa po polsku trochę to nieuczciwe ale nie o to chodzi.
    Mam pytanie czy jest jakas może gra spolszczona oczywiście w podobnym klimacie co skyrim.
    Doczytałem sie ze gdzies mozna sciągnąć skyrima na konsole po polsku ale ja nie mam przerobionej konsoli i tak naprawde to nawet nie zamierzam jej tego robic więc jak ktos ma jakis pomysł to niech sie ze mną nim podzieli bo gra skyrim KOZAK jest.
    NO CHYBA ŻE JUŻ COS Z TYM ZROBILI I JEST JUZ AKTUALIZACJA PO POLSKU PROSZĘ O WIADOMOŚCI Z TEMATU.

Wczytywanie...

Poleć forum