którA BJIATYKE WYBRAC UFC CZY ea mma

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Denilson

Świeżak
Świeżak
UFC 2010 vs EA sports MMA a moźe wwe smackdown vs raw 2011
prosze o pomoc co wybrac , chodzi mi o grywalnośc, grafike i frajde z gry ...
 

rafciu

Użytkownik
Użytkownik
Ja polecam UFC.
 

venom85

Użytkownik
Użytkownik
zdecydowanie ufc...
 

the wert

Użytkownik
Użytkownik
Wybierz UFC.
 

wojtekvq

Świeżak
Świeżak
Najwięcej frajdy to jest w Smackdown vs Raw najwięcej opcji mi sie UFC znudziło po 3 dniach walki trwają po 2 min i są liniowe a w svr jest dużo możliwości walki w klatkach w tag teamach na prawde jest super i prędko ci sie nie znudzi a tak na marginesie to UFC jest lepsze od MMA
 

Damianglogow

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
bierz UFC
 

Buszi69

Użytkownik
Użytkownik
Powiem Ci, ze ja na poczatku bylem zafascynowany MMA, grafa, ciosy, krew ;D Po jakims czasie do kolekcji doszlo UFC i tutaj jest nawet jeszcze lepiej ;D Lubie pograc w obydwie gierki, ale UFC jest bardziej realistyczne... 4 lewe proste i koles ma rozwalone oko, luk brwiowy, czy wargi :) I w MMA tez nie spodobalo mi sie to, ze kiedy trzymasz garde to i tak ciosy docieraja do twarzy. W UFC przez garde praktycznie nie da sie przebic! To jest najwiekszy + tej gry... Realistyka! :D Jak chcesz sie ponawalac i pocieszyc z grafy bierz MMA a jak stawiasz na realistyke i chcial bys fajnie spedzic czas z kumplem przed konsolka to bierz UFC :)
 

kamaz1127

Użytkownik
Użytkownik
To tak bijatykę polecam ci UFC. A jeżeli lubisz biegać i zakładać dźwignie to bierz SvR
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Ufc
 

Guli08

Użytkownik
Użytkownik
Polecam UFC ale przyznaje szybko sie nudzi kilka walk dziennie i to wszystko :D
 

Adamek

Użytkownik
Użytkownik
Polecam UFC świetna gierka choć trudna w opanowaniu ;) Sam do tej pory nie wiem jak dotrzymać dźwignię itp zawsze koleś ja zrywa :p.
 

KULA

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
UFC 2009 dość szybko mi się znudziło 50 walk zdobyłem pas wagi ciężkiej i płyta do pudełka poszła a do UFC 2010 cały czas wracam co kilka dni kilkanaście walk staczam :) więc polecam UFC 2010
 

xbartekx47

Banned
Polecam ufc ma demo i jest fajne.
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom