1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Która edycja kolekcjonerska jest lepsza??

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez komaros, Sierpień 13, 2010.

1. komaros

komaros Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Mam w listopadzie urodziny i chcę od rodziców edycję kolekcjonerska jednej z gier Assassins creed brotherhood albo black ops co uważacje za lepsze i dlaczego!

2. Lotnik421 Xbox One

3. SebeekS

SebeekS Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Ostrowiec Świętokrzyski
    Ja bym wybrał Black Ops, ze względu na zdalnie sterowany samochód z kamerą i mikrofonem :D w zestawie ac ta pacynka jakoś średnio mnie kręci :p, z drugiej strony jak dla mnie to ac będzie lepsze, ale że rozmawiamy o edycji kolekcjonerskiej to ja bym brał COD'a :)

4. CrypearL

CrypearL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Wrocław
    W Polsce nie dostaniesz edycji z pacynką bo to amerykańska :p Europejska to edycja z kodeksem. Mimo że lubię oba gatunki gier to wolałbym kolekcję edycjonerską :)P) Brotherhood.

5. Prz3mo

Prz3mo Xbox One Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kłodzko
    Ja bym zdecydowanie brał AC Brotherhood.
    Kolekcjonerka zwykła ( hardned edition) BO ma tylko metalowe pudełko, medal, strój dla avka i 4 mapy. Kolekcjonerka bardziej rozbudowana ( prestige edition) może i fajna bo do poprzedniego dodano zdalnie sterowany samochodzik ( a raczej platforme na kółkach )choć znów cena zestawu to bagatela prawie 600 zł
    Do AC masz kodeks, stylowe pudełko,mape rzymu, karty z postaciami z multika, płyte z filmem rodowód, płyte z soundtrackiem, 2 dodatkowe lokacje do singla i 2 dodatkowe postaci do multika. Choć jeszcze można pokręcić sie i sprowadzić zestaw black z pacynką ale to też już większe koszta.
    Kolekcjonerka Assassin's Creed
    Kolekcjonerka Call of Duty Black Ops:
    Hardned edition
    Prestige edition
    Jak na moje bierz AC.

6. Wolus

Wolus Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Pleszew
    Ja bym brał Prestige Edition Call of Duty: Black Ops :) Może dlatego ,że chciał bym mieć ten pojazd radiowy :) Pewnie dlatego ,że ma mikrofon i kamerkę. Ale 600 zł ;/

7. kj5

kj5 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Jastrzębie Zdrój
    Pod względem dodatków : CoD
    Pod względem gry : też BO

8. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Zdecydowanie Assassin's Creed: Brotherhood :) ze względu na dodatki i gameplay :)

Wczytywanie...

Poleć forum