1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Którą Forzę wybrać?! Oraz inne dylematy

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez FlyJack, Czerwiec 23, 2014.

1. FlyJack

FlyJack Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Właśnie opchnąłem PS4 i jutro potulnie biegnę do sklepu po Xbox One. Teraz mam dylemat na co wydać pieniążki!
    Czy kupić Forzę 5 czy poczekać może na Horizon 2? Czym tak naprawdę różnią się te serie? Obie to to samo tylko dodatkowo w Horizon otwarty świat? Hehe Czy ktoś w Forze 5 gra jeszcze online czy pustki?

Drugi dylemat! Ładowanie pada, zakupić odrazu charge kity do obu padów? Czy najlepiej do głównego na którym ja gram, a dodatkowe pady na baterie bo długo starczają?

Trzeci Dylemat! Czy Kinecta można postawić na szafce u podnóża telewizora i będzie wszystko git? Czy zakupić uchwyt i na 'górnej krawędzi' umocować? Czy to nie spadnie? Bo nie ma oryginalnych.

Dzieki za pomoc!

2. Lotnik421 Xbox One

3. Dav.e

Dav.e Banned

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Kraków
    Jeżeli nie grałeś w Horizon to nie brałbym sie za Horizon 2 :D

4. maxankazuya

maxankazuya Banned Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    95
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    śmieszny argument... przecie to tylko wyścigi .

5. f1older

f1older Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    183
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Evergreen Terrace 742
    hmm, nie połapać się w "fabule" scigałki, to już jakieś osiągnięcie. mocne! :D
    @flyjack- forza5, a horizon, to zupełnie odmienne gry. główna różnica to otwarty świat, jak mniemam. wszystko zależy od twoich preferencji. ja osobiście nie wahałbym się ani chwili, i brałbym ostro :D forzę 5. horizon to nfs, i uj! <joke> ;P

6. pawel188

pawel188 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Z domu:D
    forza 5 bierz a co do padow to ja mysle ze najlepiej akumlatorki AA najlepiej sie sprawdzaja jak padna ci to wyciagasz wkladasz w ladowarke a do pada 2 komplet :)

Wczytywanie...

Poleć forum