1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Którą giterę wybrać?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez xKacper, Styczeń 10, 2011.

1. xKacper

xKacper Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam zamiar kupić sobie gitarę w zestawie z grą do Guitar Hero. I właśnie nie wiem, którą wybrać. Nie chodzi tutaj o grę, bo to nie problem później dokupić tanio, tylko o samą gitarę. Która z tych dwóch lepsza? Linki:

GUITAR HERO 5+GITARA XBOX 360 NOWOŚĆ! 4CONSOLE! (1398070620) - Aukcje internetowe Allegro
    GUITAR HERO 6 + WARRIORS GUITAR XBOX 360 4CONSOLE (1398070618) - Aukcje internetowe Allegro

2. Lotnik421 Xbox One

3. Duster1

Duster1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Gdy cena taka sama, nie zastanawiałbym się dwa razy i brał Warriors of Rock, nie dość , że fajniej wygląda, to jeszcze gra o wiele lepsza + wzmocniony strum bar. Bierz gh6.

4. xKacper

xKacper Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzięki za sugestię, jednak widzę że w gh5 gitara ma panel dotykowy pod guzikami, i właśnie dlatego się waham.

5. mai

mai Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    DG
    na panelu dotykowym i tak się nie gra bo się nie da :D ( a raczej jest to mega niewygodne). Dziwne tylko ze do guitar hero 5 jest dołączona gitara z world toura (co sugeruje żółty panel) Z tego co mi się wydaje gitary z gh5 mają panel czerwony i trochę innaczej wygląda przesyłanie sygnału w niej (niz w tej z 4).

Ja osobiście wybrałbym gitarę z world toura bo z wariors of rock te odczepiane boki jakoś do mnie nie przemawiają( poprostu tandeta :p(kwestia gustu ofc:)))

Znowu gra jako gra to 6 jest dużo lepsza niż 5 ( która swoją drogą jest dnem)
    Obczaj sobie pierw obie playlisty ( i dokup odrazu guitar hero 3 :D)

Udanych zakupów:)

6. xKacper

xKacper Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Wiem, też mnie dziwi żę w zestawie gh5 dodali gitarę z gh wt. Nie mogę na allegro znaleść żadnej oryginalnej gitary z gh5 do xboxa.
    Ale czy te boki z gitary z gh6 przeszkadzają do tego stopnia żebym musiał kupować starszą?

7. mai

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    DG
  8. xKacper

xKacper Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A dlaczego? Ze względu utworów czy grywalności? A jednak gdzieś tam była na allegro :D To na razie według mnie prowadzi gh6 :D Możecie mnie przekonać

9. mauly

mauly Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Ja bym doradzał starszy model, lub zastanowić się nad kupnem samej gitary z Rock band fender (działa z guitar hero), z jednego podstawowego względu: są to mniejsze kopie oryginałów. O wiele więcej jest satysfakcji daje granie na "prawdziwych" gitarach niż na jakieś marnej imitacji. Wg. mnie wtedy można poczuć lepiej klimat gry, lecz ostatecznie decyduje gust wybierającego.

10. GrooBass

GrooBass Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Wolne Miasto Gdańsk
    Kupując gitarę warto też mieć na uwadze coś takiego.

Dlatego ja wybrałem ten najstarszy model, a w dodatku zapłaciłem za niego 99zł (nowa gitara w folii)

11. xKacper

xKacper Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Niestety nie mam do dyspozycji kasy na fendera :D A mnie bardziej jakoś ciągnie do gh, jak chciałbym pograć na prawdziwej, to bym gry nie dokupywał ;)

Wiem że kompatybilność też ma wiele do rzeczy, jednak gitara z gh 5 i 6 jestkompatyybilna na wszystkie podobno, a na twojej liście takiej nie ma :)

12. mai

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    DG
    tak , tracklista jest słaba jak chinskie sandały z bazaru ;p. W sumie w 6 to też nie moja bajka ale jest dużo lepiej. Jeśli chodzi o liste to najlepsze części to 3 i Metallica (a metallica zwłaszcza jak się myśli o perkusji)

Moja Klasyfikacja tracklist:
    1)GH3 ; Metallica
    2)Smash Hits
    3)Van Halen ; 6
    4) 2

gh5 nie dodaje bo pogralem 2 dni i jej podziękowałem :p

edit1 ( gitara z world toura działa z RockBandem!:p)

edit2 (i alternatywa dla plastiku :) http://allegro.pl/gitara-bezprzewodowa-logitech-xbox-360-mercury-i1395141540.html )

13. Duster1

Duster1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Gitara z gh6 jest po prostu bardzo solidna, nic w nie lata i nie klekocze , myślę, że do grania spośród wszystkich innych zabawkowych gitara nadaje się najbardziej, z tym fenderem od rb nie wiem , czy kolega miał na myśli pro instrumenty z rb3 , czy jakąś starszą wersję gitary z rb , która ładnie wygląda. Jeżeli to 2 , to gitary z rb są mniej solidne niż te z gh (ostatnia gitara wyszła przy premierze rb2, a gh ulepsza swoją każdego roku) , i oczywiście plastik to plastik, powyżej **** nie podskoczy ;)

14. xKacper

xKacper Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    To niewiem, namieszaliście mi w głowach :D Na razie chodzi mi tylko o gitarę, gra to pikuś :D A jeśli tak mówicie o gh5 to też podziękuje :D A co myślicie o oryginalnej gitarze z gh5?

A wy gracie na ,,zabawkowych,, czy prawdziwymi (ze strunami :D) W gh?

15. Antek22

Antek22 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Bielsko
    Tez dlugo wybieralem gitare,dzis kupilem metallice,dam znac jaka jest. Warriors of rock NIE KUPUJ!!!!! Wiele ludzi sie zawiodlo, po krotkim czasie psula im sie struna i nie szla w dol. Jesli nie bylbym fanem metlliki to kupilbym world tour-jest bardziej rokowa. Wybor nalezy do Ciebie ale boj sie Boga-nie kupuj 6.

16. xKacper

xKacper Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzięki za ostrzeżenie :p. Teraz to już zupełnie mi namieszaliście. Gh6 jest złe, 5 jest złe, 4,3 są za stare. I co tu wybrać .

17. mai

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    DG
    Wybierz co wolisz najwyzej się przejedziesz ;)

Moja gitarka z World toura ma juz prawie 2 lata , chodzi idealnie (no może troche struna skrzypi). Xplorer z gh2 też długo mi służył(3 lata) ale tam struna jest rozklekotana dosyć a i wajcha "opada" ;p.

Jak gry to nie problem bierz 5 , gre sprzedaj daj komuś albo wyrzuć :p... albo pograj może Ci spasuje akurat.

18. Antek22

Antek22 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Bielsko
    Jesli chodzi o gitare to z tego co przeczytalem(uwierz ze przeczytalem bardzo duzo) to gibson (world tour,metallika i chyba 5) jest najfajniejsza. radzilbym kupic world tour,bedziesz mogl sobie dokupic wiele piosenek ktore lubisz.albo po prostu sprawdz w necie track liste i kup ta gre ,ktora najbardziej Ci odpowiada(tylko bron sie ,prosze gitary z gh 6-gra moze byc fajna,jak zobaczylem liste piosenek to mi slinka poszla na overture 2112)
    i jesli nie jestes specjalnym fanem metaliki to nie kupuj bo jest drozsza a nie ma specjalnie roznorodnych piosenek(oczywiscie glownie metallika)

19. jaras111x

jaras111x Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    cześc to ja wyrażę swoje zdanie na ten temat otóż.... ja posiadam czarną bezprzewodową Les Paul,przeszedłem na niej guitar hero 3(super) smash hits(takie sobie) metallica(super) warrior of rock(super) rock band(2,3 super) gitara działą dobrze niestety jak każdy wie jedyna wada to czasem luz na łączeniu gryfu(papierek i po kłopocie) polecam ci taką gitarę bo niedroga,dobra i sprawdzona :) do kompletu mam też perkusje taką mała rozkładana do rock band( jest kompatybilna ze wszystkim co wyszło wzwyż od guitar hero 3)

jeśli jesteś zainteresowany to możemy sie dogadać co do ceny za cały zestaw ewentualnie chętnie zamienię na dysk 250gb,jak co to PW

Wczytywanie...

Poleć forum