Która gra lepsza? Potrzebuje poważnej, długiej i wyczerpujacej wypowiedzi!!!

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Szabat

Użytkownik
Użytkownik
Zarobiłem 120 zł, poprzez przerabianie psp, starczy na raz użytą gre Black ops, lub oryginalna teskowska gre Battlefield Bad Company 2. I teraz tu leży pytanie. Która gra jest lepsza? Chodzi mi o grywalnosc, tryby gry, multiplayer, awaryjnosc, stopien wciagania, poziom trudnosci itd... Pomozcie!
 

wilos

Użytkownik
Użytkownik
Polecam Black OPS oraz PES 2011 - tytuly strasznie miodne i dlugowieczne.
 

Sevcio

Użytkownik
Użytkownik
Grałem w Bad Company 2 i w CoD, ale jednak Bad Company 2 rządzi ;) Jakość Polskich dialogów, grafika, system zniszczeń, dźwięk, fabuła, multi (u kumpla grałem), naprawdę wszystko jest masakrycznie za******e w tej grze. CoD chowa się przy nim, żmudna fabuła, co roku to samo, a Bad Company 2 rozwala we wszystkich CoD'a, nawet okładkę na pudełku ma lepszą. Jeżeli masz taki wybór, to bierz Bad Company 2 na ślepo ;) Pazura urzeka dialogami ;D
 

turbin

Użytkownik
Użytkownik
Grałem w BO (własnie przechodzę), i trochę mi się nudzi, w codach masz fajną fabułę i to chyba na tyle. w bc2 w polskiej wersji jest naprawdę fajna, podoba mi się strzelanie, polskie dialogi, i świetny system zniszczeń (można niszczyć domy i takie tam). Trochę krótka.

Tobie poleciłbym bc2.

Z multi nie korzystam więc nie się nie wypowiadam.
 

Szabat

Użytkownik
Użytkownik
Ok, dzięki. Z tego co słyszałem BO przy BBC2 się rzeczywiście chowa. I ponoć tutaj single to przystawka do prawdziwego dania, którym jest multi :) Jutro lece kupic. A tak poza tym jest to wersja CLASSIC, czyli co ona daje? Takie pytanko jeszcze.
 

Sevcio

Użytkownik
Użytkownik
To, że Classic, niczym się w grze nie różni. Po prostu wydano stary(?) tytuł w nowym opakowaniu po niższej cenie. Pewnie ze względu na zbliżającego się Bad Compana 3 ;)
 

wojtuśface

Użytkownik
Użytkownik
Polecam B:BC2 polskie komentarze miażdżą :D ogólnie gra przyjemniejsza,ciekawe misje,system niszczenia budynków, w BO masz dużo filmików których często nie da się pominąć co wydłuża czas gry,jednocześnie denerwując,fabuła w obydwu grach bardzo wciągająca,jednak stawiał bym na B:BC2,przeszedłem już dwa razy mimo to dalej mógł bym w nią grać, a CoD to jak zwykle monotonnie odwzorowana gra na starszych tytułach.
 

turbin

Użytkownik
Użytkownik
No i BC2 ma świetne efekty dźwiękowe.
 

szymek488

Użytkownik
Użytkownik
Black Ops zdecydowanie, ponieważ... ...to Call of Duty ;d
 

DJDIDO88

Użytkownik
Użytkownik
zdecydowanie zakup BF BC2
nie pożałujesz, CoD BO szybko ci się znudzi a multi nie jest tak dobry jak w BF
 

methodred

Świeżak
Świeżak
Bierz Bad COmpany 2 Pazura, Baka i reszta miażdżą.
Ciekawsza gra w ogóle.

Bierz Bad COmpany 2 Pazura, Baka i reszta miażdżą.
Ciekawsza gra w ogóle.

Bierz Bad COmpany 2 Pazura, Baka i reszta miażdżą.
Ciekawsza gra w ogóle.

Skopiowałem żeby było długo i wyczerpująco.
 

K0TAKU

Banned
Użytkownik
Twój problem nie musi zostac rozpatrzony w osobnym temacie. W najlepszym przypadku dostaniesz warna. http://xboxforum.pl/gier-f12/nie-mozesz-sie-zdecydowac-na-jakas-gre-pisz-tutaj-32211.html
 

jakubkameleon

Użytkownik
Użytkownik
Twój problem nie musi zostac rozpatrzony w osobnym temacie. W najlepszym przypadku dostaniesz warna. http://xboxforum.pl/gier-f12/nie-mozesz-sie-zdecydowac-na-jakas-gre-pisz-tutaj-32211.html
Dokładnie tak jak kolega powiedział jest temat do tego celu i trzeba się jakiś zasad trzymać. Nie jest to wielkie przewinienie więc tylko słownie ostrzegam następne przewinienie będą inne konsekwencje. To tyle jeśli chodzi o wypowiedź jako moderatora.

Jako gracz dla mnie liczy się tylko multi kampanii nie ruszam więc się nie wypowiadam. Ja oczewiście stawiam na BLACK OPS mam obie gry ale BC2 do mnie zbytnio nie przemawia akcja w grze jest za wolna!!! W Blak ops liczy sie dynamika szybkość w BC2 mapy są ogromne trzeba grać taktycznie ( mnie to irytowało 5 minut biegania czasem po mapie żeby kogoś znaleść... )
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom