1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Która gra WWE jest lepsza

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez ramzesor, Marzec 27, 2009.

1. ramzesor

ramzesor Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Jak w temacie która gra jest lepsza? Sprawia większą frajdę m.in. na Spilt screen, więcej combosów, itd
    WWE Legends of WrestleMania
    lub
    WWE SmackDown vs. Raw 2009

Czy one wymagają xboxlive?

A może w ogóle obie są daremne i nie warto w nie zagrać?

2. Lotnik421 Xbox One

3. tijs18

tijs18 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    WG mnie najlepsze jest SvR 2007. Uważam tak ponieważ ta odsłona posiada bardzo rozbudowany tryb kariery, co jest wielkim atutem tej gry (Duża interakcja, wybory działan naszego bohatera i mnóstwo przerywników fabularnych dzięki, którym powstaje nasza historia) To zdecydowanie wydłuża frajdę z gry SP. Minusem jest to, że w tej odsłonie nie znajdziesz nowych gwiazd takich jak Kofi Kingston, Y2J itp. w SVR 2009 mamy idealny roster, natomiast gra sama w sobie prezentuje się bardziej ubogo tzn. mamy tzw. Road To Wrestlemania, który jest zbliżony do trybu kariery z SVR 2008 ale zdecydowanie bardziej uproszczony i niestety dostępny dla zamkniętej grupy zawodników. Jeśli dobrze pamiętam jest to Undertaker, CM Punk, Y2J, Triple H oraz Batista & 619 (Tag Team). Oczywiście w SVR 2009 do naszej dyspozycji oddano "jako taki" tryb kariery ale heh w stosunku do poprzedniej odslony to jakaś kpina. Uważam tak ponieważ w tym modzie czekają cię "suche mecze" nic poza tym. Oczywiście staty będą rosnąć (ich podział zależy od tego jak prowadzisz dany mecz) Tak jak już powiedziałem wcześniej, w poprzedniej odsłonie mieliśmy masę przerywników filmowych budujących fabułę, a staty zdobywało się w osobnych treningach poza tym gracz miał wpływ także na to czy będzie lubiany przez fanów. W 2009 takich rozwiązań, które zresztą były naprawdę dobre nie uświadczymy. Grając w tą grę miałem wrażenie, że z solidnego modu kariery, twórcy zrobili 2 kiepskie: ROAD TO WRESTLEMANIA i kompletnie tandetny tryb kariery. Muszę jeszcze doodać, że w 2008 była możliwość wykupienia The ROCK'a, Stone Cold'a, Shane'a, czy Foley'a. W SVR 2009 takiego smaczku nie ma;/ Zamiast tego możemy odblokować naprawdę drugorzędne postacie takie jak TAZ, Jillian, Layla, Masked MAn (WTF?). Reasumując: dla mnie SVR 2009 jest kompletną porażką w stosunku do młodszego braciszka. Wspomniałem tylko o niektórych mankamentach. Możesz mi wierzyć ze jest ich znacznie więcej.

Co do Legend Of Wrestlemania wystarczy tylko jedno słowo KPINA. Poza nowym systemem walki i legendami gra nie oferuje praktycznie nic:/

Jednym słowem jeśli kupujesz org. to bierz SVR 2008. Unikniesz wtedy zdenerwowania i wielu przekleństw w stylu: kur**** na jakie gówno wydałem pieniądze. Jeśli ma być to pirat spr. wszystkie 3 i sam oceń, którą wolisz. W mojej ocenie po ostatnim wariancie na pewno będziesz żałował Verbatim'ów, które zmarnowałeś na te gry.

Pozdr

4. ramzesor

ramzesor Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Dobrze oceniłeś wersję 2007, a na końcu poleciłeś mi 2008, jestem teraz trochę zdezorientowany... Więc powinienem wybrać którą wersję? Btw. mają rozbudowane combo, dużo trików itd? :D

5. BartyLA

BartyLA Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Lublin
    Jeśli masz wybierać między aktualnymi tytułami, to zdecydowanie SvR 09, dużo ciosów itp. ;). A co do poprzednich wersji to nie wiem, bo nie interesowałem się wcześniej WWE, ale 09 potrafi wciągnać ;D

6. tijs18

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Przepraszam wkradła się literówka:) zamiast 7 powinno być 8:) Co do tricków to hmm wydaje mi sie jako takich combosów w tej serii nigdy nie było. Walka polega na rzutach i strike'ach. Mamy tzw Quick Grapple, Strong Grapple i Ultimate Grapple na każdy Grapple mamy 4 możliwości rzutu (wykończenie wykonujemy prawa gałką analogu - typ wykonania zależy od tego w którą stronę go pociągniesz stąd 4 możliwości na każdy Grapple. Kiedy przeciwnik leży masz w sumie 8 opcji ataku 3 na nogi, 3 kiedy stoisz przy głowie - tutaj wykonanie również zależy od strony w którą pociągniesz prawą gałkę analogu. Możesz również podnieśc swójego przeciwnika i wykonać tzw Fnisher move (działa tylko wtedy kiedy przeciwnik jest zamroczony) Na dobrą sprawę jeśli będziesz szybki i zostaniesz mistrzem w counter attack twój przeciwnik cię nie dotknie. Oczywiście dochodzą do tego unikalne tricki bohaterów dla przykladu Jeff Hardy kiedy biegniesz w róg ringu i wciśniesz przycisk X Hardy przymierzy się do swojego klasycznego ataku Whisper In The Wind, kiedy bedziesz na linach Rey'em i uzyjesz przycisku X 619 przymieży sie do Frog Splash zza lin. Niektorzy potrafią wdawać się w kłótnie z sędzia itp. To wszystko zależy od zawodnika :) Ataki twojego zawodnika będa się zmeniać równeiż przy specyficznych obiektach takich jak liny, irish whip na róg, stół schody, rozbieg, stół itd. Niektórzy potrafią wykorzystać elementy ringu do wykręcenia swjego uniklanie przypisanego ataku :) Jeśli ogładasz RAW czy SMACKDOWN to wiesz o czym mówie. Mam nadzieję, że tym opisem choć trochę ci pomogłem.

7. tijs18

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Nawiązując jeszcze do tego co powiedział BartyLA w SVR 2008 jest praktycznie taki sam repertuar. W 2009 dodano tylko Finisher submission Taker'a Devil's Gate. Powiedziałbym, że w 2008 pod tym względem jest nieco lepiej, otóż w trakcie wyboru zawodnika mamy podany jego attitiude w Przypadku Hardiego jest to Highflyer i Showman. Każdy z tych stylów walki ma swoje plusy i minusy i możemy go używać po zaladowaniu matter'a. Jak łatwo się domyślić można to zrobić obijając naszego przeciwnika. Co mi sie podoba to to, że kążdy uniukalny ruch, któy jest przypisany danemu stylkowi jest dokładnie opisany w Video Tutorialu. W SVR 2009 zamiast tego mamy signature move, a style walki zostały upchnietę w jedno. Gra ogranicza się jedynie do wypisania naszych umiejętności natomiast nie opisuje jasno jak je wykonywać. Nie myśl sobie, że Singature Move nie występuje w wersji 2008. Twórcy z THQ przekariblowali rzuty nic więcej. Weżmy np Cena'e. W SVR 2008 You cant see me można wykonać dużo szybciej (Stron graple + pociągnięcie w góre) W 2009 zamiast tego masz marny suplex a YOU CANT SEE ME wykonujesz po uprzednim załadowaniu paska, aktywowaniu signature move i dopiero wtedy (przeciwnik musi leżeć JOHN wykonuję swój popisowy numer) Saw widzisz, że nowości w 2009 praktycznie nie ma. Są tylko poprawki kosmetyczne, jedne na plus drugie na minus. Szkoda tylko, że tych minusów jest znacznie więcej.

PS. OST w SVR 09 jest strasznie ubogi:/ i jak sie zpewne domyślasz w poprzedniej wersji pod tym względem również było lepiej

8. BartyLA

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Lublin
    Aż sobie ściągnę tą 08 i sam obadam ;). Troche to dziwne z tego co mówisz, bo wyglądało by na to, że twórcy zrobili krok w tył zamiast w przód ;D. Ale coś w tym musi być bo słyszalem już wiele podobnych wypowiedzi więc zassam poprzednią wersję.

A i powiedz mi, czy jest w 08 możliwość przechodzenia kariery czy czegoś w tym stylu we 2? Tak jak np. w 09 w przypadku Batista & Misterio ;D

9. tijs18

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Generalnei kariera jest singlowa ale bywają mecze tag teamowe. W kazdej chwili może dołączyć do ciebie przyjaciel w dowolnym momencie kariery jako twój przeciwnik bądź partner tag teamowy. W SVR 2009 w tej pseudo karierze partnerem gra zawsze komputer co mnie wkurza;/

10. BartyLA

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Lublin
    Tzn no własnie w tym trybie co-operacji Batista Mysterio gra się we dwóch, to mi się spodobało bardzo :p. Ale z tego co mówisz w 08 wygląda to ciekawiej, obadam. Jakoś na dniach pewnie ściągne ;D

11. elarono21

elarono21 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Stargard
    zdecydowanie WWE SmackDown vs. Raw 2009 ! jest bardzie jdynamiczna niż poprzediczki i nie taka sztywna . W sumie nie gram w to na 1 padzie tylko z kolesiami. Nie ma to jak strzelić Batista Bomb i wyjść na miasto i to powtórzyć :D

12. Fede

Fede Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Mi sie najbardziej podobalo WWE 2006 ale to jeszcze na ps2 bo pozniejsze czesci to dla mnie takie podgrzewane kotlety a WWE SvR2009 to juz totalna klapa chociaz jak masz zamiar we dwoch grac to wez 2009 bo wiecej postaci a jak masz zamiar przechodzic gierke to wez 2008 bo jest lepszy tryb przechodzenia.

13. kzl

kzl Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Ligota Dolna
    WWE S.vs.Row 2009

14. nakoz

nakoz The Legend Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    66
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kraków - Irlandia
    Najlepsza to była Wrestlemania wydana chyba w 1996 na PC ;) tam to sie grało (Hitman, Yokozuna, Bam Bam Bigelow;) pamiętacie? A tak co do tematu to polecam WWE 2008 jak poprzednicy (w wersji 2009 nie ma większych zmian ale za to ucierpiała trochę grywalność i sama dynamika rozgrywki)
    pzdr.

15. Agron95

Agron95 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Lepiej WWE SvR 09, fajniej się gra chociaż mi najbardziej przypadła 07, w 09 takim starym wyjadaczom wrestlingu jak ja brakuje trochę legend takich jak np.Hulk Hogan(mój ulubieniec) którzy są w legends of wrestlemania ale w svr 09 lepiej się steruje i to moim zdaniem przeważa, poza tym hogana można zrobić w creatorze

16. BartyLA

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Lublin
    A jak ma się do serii SvR ta gra TNA impact? Grał ktos? Lepsze to od SvR? bo nie wiem czy warto :)

17. liroy_ek

liroy_ek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    TNA impact nie równa się do SVR

18. kepaic

kepaic Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    krk
    tijs18 - dzieki za fajne omowienia serii SvR, sam mam 2008 (i jakas porzednia czesc na PS2) i teraz wiem ze nie musze siegac po 2009 :)

Ja pamietam, mimo ze byla to bardziej zwykla bijatyka niz wrestling to i tak wspominam ja jako jedno z najlepszych mordobic w jakie kiedykolwiek gralem. Ubaw nieprzecietny, szczegolnie podczas grania w kilka osob. Eh, to byly czasy :)

To samo pytanie chcialem zadac, moze ktos pokusi sie o jakies "dluzsze" porownanie tych gier. Czytalem ze TNAi jest dynamiczniejsze od SvR i to by mi akurat odpowiadalo, bo "slamazarnosc" jest dla mnie glowna wada SvR (tuz po koszmarnie dlugich loadingach). Spore nadzieje pokladam tez w nowym UFC, moze to nie wrestling ale i tak podobna konwencja, no i bedzie bardziej dynamicznie.

19. GrandHustle

GrandHustle Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Imielin (Śląskie)
    Mi najbardziej przypadla do gustu 2009'tka. Nie wiem czemu, po prostu :p Legends of WrestleMania jest dla mnie kpina, zwykla zrecznosciowka... SvR wymaga dosc duzo wprawy, ale jak sie go juz opanuje, moza robic naprawde niezle akcje, szczegolnie z kumplami :) Tak jak juz pisalem, z mojej strony wygrywa 2009'tka choc nie ma np Legend typu The Rock, Stone Cold Steve Austin, Hogan itp. Mam 2008 i 2009 na iksa i nie powiem, lubie pograc i w jedna i w druga :)

20. liroy_ek

liroy_ek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Zdecydowanie 08 :D tryb kariery, wrzucanie do trumienek :) , bijatyki na parkingach itp itd. Graficznie nie rozni sie od 09 a za to grywalnoscia znacząco :)

21. xxXJaRoXxx

xxXJaRoXxx Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ja polecam gre SvR 2009 jest tam duzy i aktualny roster i gra sie jakos lepiej niz w 08 bo mam obie gry SvR 08 jest bardzo nudne tryb kariery sie powtarza zawsze sa takie same walki wiec wybierz SvR 09

Wczytywanie...

Poleć forum