1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Którą grę wybrac? DESKA

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez samer19, Kwiecień 15, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. samer19

samer19 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Mam zamiar kupic przed świętami jakąś gre o tematyce deskorolek? Zawsze grałem w Tony Hawk'sa ale te starsze wersje. Nie wiem jaką grę teraz wybrac zeby nie załowac. Skate 3 czy jakis TH? Nigdzie nie mogę znaleźc demo skate 3 zeby zobacyzc czy warta bo na filmikach wydaje sie takie sztuczne. Gdy postacie robia triki na desce to tak wolno i nienaturalnie sie unosza czy spadaja jakby zwolnione trosze tempo było.

Prosze o kogo opinie, kto miał do czynienia z ta tamatyka bo nie chce wydac kasy na gre, w ktora nie bede grał.

2. Lotnik421 Xbox One

3. strusic

strusic Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Sosnowiec
    Skate 2 albo 3. W tej generacji konsol nie ma nic godnego uwagi poza serią Skate. Tony się dawno skończył... Demo: Skate 3 Demo - Xbox.com

4. samer19

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Ale tam pisze "Dane płatności" Jak uzupełnie to będę musiał coś płacic kiedykolwiek? Pisze ze Free ale nie wiem czemu to wyskoczyło :/

5. Prz3mo

Prz3mo Xbox One Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kłodzko
    Bo dane musisz mieć wpisane.
    Wpisz dane swoje a te płatności omiń i już ( na dole jest chyba taki button )
    Później normalnie pobierasz to demko.
    Jeżeli nie wypełnisz pola z karta kredytową nic nie bedziesz płacić. jeżeli wypełnisz i kupisz np golda to właczy ci sie subskrypcja month-to-month.

Co do gry faktycznie skate bedzie duzo lepszy. TH to już tylko odcinanie kuponów na znanej marce bo niestety na Pro skaterach sie skończył jak dla mnie.

6. samer19

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    OK dzieki za pomoc.

A czy mogę na dysk bezpośrednio pobrac czy jedynie na konsolę odrazu? Nie mam jak podpiąc klocka pod neta bo mam radiówke w domu 512 i skrętke :/

7. Biera95

Biera95 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    ściągnij przez pendrivea sobie wrzucisz poszukaj temat na forum :)

8. samer19

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    wrzucic umiem mam kabel do dysku ale nie wiem jak ściagnac na dysk z tego źródła. Pisze ze dodano do kolejki

9. Prz3mo

Prz3mo Xbox One Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kłodzko
    Z tego źródła akurat na kompa nie wrzucisz nie ma opcji. Musisz znaleźć link na necie i ściągnąć z jakiegoś hosta.
    Skate 3 Demo Download znalazłem to na jakimś angielskim forum. Jest ******* i sposób zaaplikowania na konsoli

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum