1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Która karta graficzna ?

Temat na forum 'Co kupić?' rozpoczęty przez Fuks, Kwiecień 26, 2014.

1. Fuks

Fuks Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    35
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Hindenburg
    Witam takie pytanko związane tym razem z PC, a mianowicie, którą kartę graficzną wybrać?

GTX 770, 2GB DDR5 (256 Bit), HDMI, DP, DVI GTX770 - (N770 TF 2GD5/OC) w Morele.net
    GeForce GTX770 2048MB DDR5/256bit DVI/HDMI/DP OverClock potrójny went - (GV-N770OC-2GD) w Morele.net
    GeForce GTX 770, 2GB DDR5 256 Bit, DVI, HDMI, DP (ZT-70301-10P) w Morele.net

Najbardziej pod uwagę biorę GTX'a 770 od MSI i GTX 770 od Gigabyte.

2. Lotnik421 Xbox One

3. RocketFuel09

RocketFuel09 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Warszawa
    Ja osobiście jestem bardziej przekonany do firm Gigabyte, ale to wszystko kwestia upodobań. Sprzęt jest podobnej jakości i od każdego producenta można trafić na jakiś wadliwy model. Wydajność będzie może minimalnie wyższa w przypadku Gigabyte'a, ale to są różnice w granicach błędu statystycznego.

4. Azur

Azur Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    470
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Polska
  5. Fuks

Fuks Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    35
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Hindenburg
    Interesują mnie wyłącznie karty od nvidii do 1200zł. Myślę, że wezmę tego od gigabyte. Może ktoś ja posiada?

6. Master50

Master50 Banned

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Co tu do zastanawiania?

7. bld

bld XBOX MANIAK Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    473
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Nvidia i tylko nvidia , a to jaki producent to wsio ryba :) Czy to MSI gigabyte czy asus ważne że ma działać :)

8. pocinas

pocinas Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    133
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Południowo-Zachodnia Anglia
    Zotac Sobie odpuść.
    Z pozostałych propozycji MSI-GIGABYTE wybierz Gigabyte, ma ciutke wyższe taktowanie rdzenia (ale szału to nie zrobi.. w sumie prawie nic) oraz Gigabyte ma 3 wentylatory, co prawda mniejsze.

Tak pozatym to wsumie jeden czort Wybierz cokolwiek z MSI, ASUS, GIGABYTE, GAINWARD

Wczytywanie...

Poleć forum