1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Która kierownica do Xbox'a najlepsza?

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez KuBaNPL, Sierpień 21, 2010.

1. KuBaNPL

KuBaNPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    poniemieckiej kamienicy
    Witam!
    Chcę sobie sprawić kierownicę do mojej konsolki, aby popykać na niej w Forze 3, i mam pewien problem gdyż nie wiem jaką kierownicę wybrać. Sprawdzałem na allegro, ale wybór jest dosyć mały, a najczęściej się pojawia ten kontroler:KIEROWNICA MAD CATZ XBOX360 MC2 SSP:5225 (1193251742) - Aukcje internetowe Allegro. Jak myślicie, dobry to jest sprzęt? Nie chcę się kupić jakiegoś badziewia dlatego zwracam się do was o pomoc.
    Pozdrawiam!
    EDIT: Znalazłem jeszcze takie cuś http://allegro.pl/item1198831198_kierownica_logitech_drivefx_do_xbox360_tanio.html co o tym powiecie?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Outsider

Outsider Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Szczecin
    Też się zastanawiam którą wybrać. Jednak Logitech DriveFX IMO najlepsza.

4. Konrad Mrok PL

Konrad Mrok PL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Solec Kujawski
    kiera MS też nie jest zła, tylko niestety dość droga

5. maciekww28

maciekww28 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    33
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    1. fanatec - najlepsza ale i najdroższa, cena ok. 1000zl
    2. ms wheel - posiada sprzężenie zwrotne, bezprzewodowa. niestety mało trwałe bebechy, cena 250- 400zl
    3.logitech - brak ff, posiada tylko wibracje. dobrze wykonana jednak minus za kabel konsola-kierownica, cena 100-250zl
    4.mad catz - na wygląd tandeta i raczej nikomu bym jej nie polecił, cena 80 - 200zl

dla mnie stosunkiem cena, jakość wygrywa logitech

Wczytywanie...

Poleć forum