1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Która konsola dokładnie?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez prnit, Styczeń 31, 2011.

1. prnit

prnit Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witajcie

Mam takie pytanie, ogólnie jestem żółtodziubem w temacie konsol...grałem zawsze głównie na PC ale teraz mój małolat skończył właśnie 7 latek i czas kupić mu zabawke. Wybraliśmy Xboxa360 natomiast zupełnie nie wiem którą wersje mu kupić. Budżet który mam na konsole to 500-700, z tego co widziałem za tą kwotę można kupić w miarę przyzwoitą używaną konsole takiej też szukam. Natomiast zupełnie nie mam pojęcia jaki model wybrać...co mnie interesuje żeby działało
    1. oryginaly niezbanowane w jakims xbox live
    2. wifi
    3. złącze hd
    4. kiedyś możliwość odpalania gier zapasowych

co proponujecie jaki model? czy starczy mi taka kwota aby kupić coś przyzwoitego dla mojego Małolata? Może wskażecie mi jakies aukcje które warto obejrzeć...

czekam na informacje i z góry bardzo dziękuje za posty

prnit

2. Lotnik421 Xbox One

3. Bongowiec_PL

Bongowiec_PL Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Konin
  4. grzesiuzz

grzesiuzz XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Nowy Sącz/Szczecin
    Jeżeli oczekujesz od konsoli żeby miała WiFi to polecam wybrać wersje slim czyli : XBOX 360 SLIM 4 GB 2 MIESIĘCZNA NAJTANIEJ ! ! ! (1421541576) - Aukcje internetowe Allegro
    Ale jest też możliwość dokupienia adaptera WiFi osobno i tu polecam zakup konsoli Xbox 360 Elite, posiada dysk 120 GB na który zainstalujesz gry, sciągniesz wersje demonstracyjne z sieci itp. przykładowa : xBox360 ELITE 120GB HDD + ZESTAW + GRA + SKLEP + (1431949155) - Aukcje internetowe Allegro
    A i w wersji Elite dostajesz wiecej dodatków do konsoli :)

5. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
  6. prnit

prnit Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzieki za informacje...widze ze polecacie głownie te nowe konsole a nie te wcześniejsze białe..rozumiem że białe nie mają np. wifi...a czarne posiadają i wifi i np. mozliwość późniejszego podlączenia kinecta. Ale mam takie pytanko jeszcze te nowe konsole nie mają dysków twardych? 4gb to przeciez bardzo mało..gdzie później mozna wgrywać gry? trzeba dokupić dysk czy np. pendrivy działają?

7. Kuba2255PL

Kuba2255PL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Możesz podłączyć pendrive 16GB,możesz dokupic dysk...Te 4 GB to jest na zapisy gier i dema.Skoro tyle chcesz wydać,zadaj sobie pytanie: czy chcesz np.elite 120GB bez wifi,czy slima 4GB z wifi.Albo dozbieraj na Slima 250GB z Wi-fi,twój wybór.

8. szymek488

szymek488 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Zambrów
  9. pietrus009

pietrus009 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Tarnów
    Jeżeli chcesz do slima włożyć dysk twardy to możesz kupić stary hard drive 20, 60 albo 120 gb i wyjąć go z obudowy :D
    Do każdego xboxa można podłączyć kinecta (nowe slimy mają po prostu wbudowane zasilanie do kinecta)
    Osobiście polecam Elity, gdyż mają dysk twardy 120 gb i są dość tanie. Ważne jest tylko, żeby procesor był przynajmniej Falcon (najlepiej Jasper).

10. sily

sily Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Lublin
    ostatnio sam kupiłem slimke 4gb w dosc dobrej cenie, ale powiem Ci ze cholernie brakuje mi dysku twardego, jeśli będziesz chciał np kupić m$p na allegro i kupić jakąś gierkę to lipa. Elite z 120 gb będzie chyba dla Ciebie najlepsza w tej cenie. pozdrawiam

11. prnit

prnit Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Wielkie dziekuje...zaczynam szukać.

12. kacper4601

kacper4601 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Gdynia
    Ja bym radził kupić konsole używaną wersję pro lub elite .I myśle że twój jak to powiedziałeś " małolat" nie będzie grał całymi dniami bo przecież ma 7lat więc pare gier mu wystarczy .A jak już podrośne jesli chcesz to sam sobie spiratujesz konsolke lub powiesz żeby ci spiratował ją jakis fachowiec.
    Osobiście odradzam kupna konsoli spiraowanej gdyż nie ma ona już żadnej gwarancji a i może być problem z banem.(czyli zę jak jest zbanowana to nie można korzystac z xbox live).

Tutaj znalazłem pare egzemplarzy :

1.http://allegro.pl/xbox-360-slim-4-gb-2-miesieczna-najtaniej-i1421541576.html

2.http://allegro.pl/super-okazja-xbox-360-elite-gwarancja-rachunek-i1434989578.html

Jeśli moja pomoc była przydatna podzięku.

13. ooxBARTUSxoo

ooxBARTUSxoo XBOX MANIAK XBOX MANIAK

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Gniezno
    Jak masz tyle do wydania kup wlasnie slim 4gb i pozniej dokup dysk 250gb ale pamietaj ORYGINAL MICROSOFT nie zadne WD .. moim zdaniem powinnienes wziac slima. te starsze juz sie nie oplaca i wystepuje rrod ( jezeli wiesz o co chodzi :) ) lub mozesz dozbierac troszke i kupic 250 gb odrazu :) .. a przerabiac sie nie oplaca bo na 100% jestem pewnien ze wkrecisz sie w xboxa a nie ma nic lepszego niz gra online. A tu masz kilka aukcji ktore polecam :)

XBOX 360 4GB NOWA ! NIEROZPAKOWANA!!! OKAZJA (1432376799) - Aukcje internetowe Allegro Slim 4gb nowy

Patrzac ze twoj mlody ma juz 7 lat bardzo by mu sie kinect spodobal. i nie dodatek laczysz przyjemne z porzytecznym bo przednia zabawa z gra i duzo ruchu :)
    Masz tu taka aukcje:
    XBOX 360 SLIM 4GB + KINECT + GRA ##### NÓWKA ##### (1438569781) - Aukcje internetowe Allegro Nowy z kinectem i gra juz :)

Tu jezeli troszke jeszcze odlozysz masz juz kilka 250GB

KONSOLA XBOX 360 SLIM PIANO BLACK 250GB +2 GRY (1431482540) - Aukcje internetowe Allegro Taka sama ja kupilem :)

2 tygodniowy xbox360 slim z dyskiem 250gb z fable3 (1437902507) - Aukcje internetowe Allegro

XBOX 360 250GB Slim + 2 Pady + 23 Gry (Gw. 21 m.) (1438049609) - Aukcje internetowe Allegro

Chyba ze jeszcze troszke wiecej odlozysz i juz kupisz wszystko na full czyli slim 250GB + kinect ( polecam ci tak gdyz bedziesz troszke dluzej odkladal ale bedziesz juz mial wszystko )

XBOX 360 250 GB SLIM + KINECT NOWA menago SZCZECIN (1430641109) - Aukcje internetowe Allegro

Mam nadzieje ze pomoglem :)

Wczytywanie...

Poleć forum