1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

którą konsole wybrać?

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez songossj2, Listopad 30, 2010.

1. songossj2

songossj2 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Pokój ok. 2x4[m]
    Witam, którą konsole bardziej opłaca się wybrać?:
    slim 4gb czy premium 60gb(zakupiona w empiku 16.01.2009 więc jeszcze na gwarancji)+dodatkowy orginalny pad. Bo akurat w moim mieście są takie oferty i nie wiem którą lepiej i dlaczego;/ slim jest mniejsza, ładniejsza i ma wifi a premium ma dodatkowy pad i dysk 60gb. Proszę o doradzenie jak i o uzasadnienie swojego wyboru.
    pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. grzesiuzz

grzesiuzz XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Nowy Sącz/Szczecin
    Polecam wybranie wersji slim, gdyż jest to nowszy egzemplarz, znacznie mniej awaryjny i mniej hałaśliwy, jego atutem jest przede wszystkim WiFi. Gwarancja w slimie jest dłuższa w porównaniu do tego premium co podałeś. Dysk możesz sobie zawsze dokupić ...

4. sreberko

sreberko Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Nowy Sącz
    Wszystko zależy od tego, czy zależy Ci na graniu na kopiach, czy na oryginalnych grach.

Co prawda możliwość przerobienia Slima jest coraz bliższa, jednak nie wiadomo kiedy to będzie, a po co później w razie czego czekać miesiąc, dwa, a może i więcej.

5. Wincent

Wincent Banned Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Skad wiesz czy mniej awaryjny jest slim ? Jest to dosc nowa konsola na rynku, takze o awaryjnosci jeszcze nic niewiadomo.
    Poza tym gdzies wyczytalem, ze na slima jest tylko rok gwarancji, jak ktos wie cos wiecej to niech mnie poprawi.

6. cyborg95

cyborg95 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Śląsk
    Slima już da się przerobić

Ja bym brał slima i potem ewentualnie dysk 250gb NOWY DYSK TWARDY 250 GB BEZ OBUDOWY DO XBOX360 FV. (1339528711) - Aukcje internetowe Allegro . Pozdrawiam

7. sreberko

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Nowy Sącz
    A i owszem, ale z małym ale.

Data produkcji maj lub czerwiec 2010 i przeróbka polega na podmianie napędu, co mija się z celem, ponieważ trzeba zapłacić dodatkowo 120PLN za napęd, więc przeróbka wyniesie ok. 200PLN - pod warunkiem, że dostanie konsolę z tą datą produkcji.

A co do dysku nie przepłacałbym tyle, tylko kupił z tej aukcji http://allegro.pl/wd-scorpio-2-5-250gb-8mb-sata2-wd2500bevt-zabrze-i1327824137.html i przerobił go sam, ponieważ jest to bajecznie proste.

8. songossj2

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Pokój ok. 2x4[m]
    Jeśli chodzi o przerobienie to raczej nie mam zamiaru tego robić, gdyż z tego co wiem to nie pogram na multi, bez otrzymania bana. Natomiast czy dysk później będę dokupował za 180zł to wątpie(chyba że znacznie stanieje) a o mniejszej pojemności to raczej nie ma. Dokładnie pisząc to mogę kupić slima 4gb(nowy) + gra za 750zł lub za też ok.750zł premium z dyskiem 60gb, dodatkowym padem i 1 grą.

PS:Graj na XBOX360 Używając sprzętu z PlayStation2 (1338797346) - Aukcje internetowe Allegro znalazłem takie coś na allegro. I chciałbym wiedzieć czy jak podłącze tym sposobem do konosli pada od ps2 to czy będzie normalnie działa(jakby na ps2/jak xbox'owy pad na xboxie)?Czy nie będzie tak że nie które przyciski nie będzie można przypisać padowi itp.?

9. grzesiuzz

grzesiuzz XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Nowy Sącz/Szczecin
    Jeżeli chodzi Ci o przeróbkę slim to one nie wychodziły w maju i czerwcu tylko w lipcu :p

10. sreberko

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Nowy Sącz
    Panie Grzesiu, polecam najpierw się podszkolić, a później udzielać rad, skoro nie ma Pan zielonego pojęcia o czym Pan pisze.

Gdyby miał Pan problemy ze znalezieniem odpowiedzi to pomogę. Możliwe jest odczytanie klucza napędu z konsoli XBox Slim z fw napędu 9504, a te były produkowane w maju i czerwcu.

Od lipca i później były montowane napędy z fw 0224 i 0225, które na chwile obecną nie umożliwiają odczytania klucza napędu!

11. cyborg95

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Śląsk
    Tak podepniesz pod to pad z ps2 ale musisz mieć pad z xobxa przewodowy lub kabel z pada na usb . Co do dysku 180zł to jest bajecznie niska cena za oryginał zapłacił byś ok 400zł co do przeróbki samemu nie wiem czy jest to takie proste bo w serwisach biorą za to jak za flashowanie napędu więc bardziej się opłaca kupić przerobiony ze wszystkimi emulatorami i z gwarancją wiem coś o łatwych zabiegach w innym poście koleś chciał sobie wgrać sam LT+ bo było bajecznie proste odradzałem mu ale nie posłuchał i napęd poszedł pa pa tak że polecam kupić już przerobiony dysk za i tak nie wielkie pieniądze. Na twoim miejscu brał bym slima jak nie chcesz przerabiać i grać na XBL-u

12. songossj2

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Pokój ok. 2x4[m]
    Chyba się jednak skusze na slima 4gb;] A co do tej przejściówki na pada od ps2 to napisałeś, że trzeba mieć pada przewodowego lub jakis kabel z pada na usb. A czy jeżeli będę miał pada bezprzewodowego(taki jest w zestawie) to czy po podłączeniu pada od ps2 do tej przejściówki to będzie wszystko ok działał? Bo jeżeli i tak trzeba kupować pada II przewodowego to równie dobrze już nie będzie mi potrzebny pad od ps2;]

PS:mam telewizor 21" ale nie lcd(taki z "****") i chciałbym wiedzieć, czy jakość gier będzie ok? tzn. wiem że na lcd byłaby lepsza, ale czy na tym telewizorze będzie ok? ew. mam monitor 19" samsung ale telewizor byłby moim zdaniem bardziej optymalny.

PS2:a co do dysku to czy mozna do slima włożyć mniejszy dysk niż 250gb? Bo nawet 120gb by starczył, a by może było taniej.

13. cyborg95

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Śląsk
    1. Musisz mieć kabel od pada na usb albo pada przewodowego ( w zestawie tego raczej nie ma ) według mnie pad na Xboxa jest najlepszy grałem na padzie sony i nie przypadł mi do gustu ani ergonomii
    2. Miałem też podpiętego Xboxa to takiego 22"(kineskopowy) telewizora i do mnie była porażka szybko zbierałem na kable VGA BigBen lub M$ innego nie polecam i podpiąłem do monitora 22" teraz mam rozdzielczość 1680X1050 i jest rewelka.
    3.Możesz dokupić o dowolnej pojemności tylko najlepiej znajdź sobie bez obudowy bo od slima nie jest ona potrzebna tu masz 120gb DYSK TWARDY 120 GB BEZ OBUDOWY DO XBOX360 (1348410647) - Aukcje internetowe Allegro a tu 160gb HDD DO XBOX 360 160GB (107GB) GW 3 LATA!!! NOWE FV (1331759955) - Aukcje internetowe Allegro ceny bardzo przystępne ale jednak polecał bym dołożenie i kupienie 250gb dyski 250 gb xbox slim gw 36 miesiecy (1347760099) - Aukcje internetowe Allegro naprawdę się przyda. Pozdrawiam

14. songossj2

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Pokój ok. 2x4[m]
    Zastanwiami się nad kupnem ew. z allegro i mam pytanie czy lepiej zamiast slima 4gb kupic elite z dyskiem 120gb i jakimis grami?
    PS: jeszcze się zastanawiam teraz czy brać przerobioną czy nie bo włąsciwie nie wiem czy tak bardzo chcę przez neta. W ps2 nie grałem ani razu przez neta, a na kompie mogę grać online;/ Jak wy myślicie?

15. cyborg95

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Śląsk
    Ja polecam przerobioną jak nie chcesz grać przez neta to zdecydowanie Elit najlepiej żeby był przerobiony LT+ slima nie wiem czy tak przerobisz możesz kupić nie przerobioną i przerobić we własnym zakresie przynajmniej będziesz wiedział co w niej jest ale ogólnie jak nie chcesz grać prze neta ja też nie gram jak chce to gram na pc to elit albo arcade + dysk 250 podobnie cenowo cie wyjdzie

16. songossj2

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Pokój ok. 2x4[m]
    Narazie myślę o kupnie wersji elite nieprzerobionej i kupić na 1 miesiąc czy na ile najmniej sie da,zebym mógł grać przez neta i jeżeli bardzo spodoba mi się gra przez neta to nie przerobie a jeżeli nie przypadnie mi tak do gustu i będe wolał grać w mp na kompie to przerobie. A ile kosztuje taka przeróbka(dobra)? I czy to łątwo można samemu zrobić? Czy może lepiej opłaca się zanieść do jakiegoś serwisu?

PS:A czy to jest ważne czy konsola jest kupiona w polsce czy przywieziona z anglii? Bo znalazłem oferte konosli zakupionej w Anglii 05/12/2008.

17. cyborg95

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Śląsk
    Nie polecam przerabiania samemu raczej nie dasz rady musisz mieć do tego sprzęt koszty zależy od 50 do 100zł ale w granicach ja ostatnio płaciłem 60. Nie ma raczej różnicy między angielską wersją a polską tylko inne wejście do prądu.

18. Skubaniec

Skubaniec Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    nie tyle sprzet co przynajmniej podstawowe pojecie o lutowaniu no i pojecie co sie robi

19. Krwawy Mechanik

Krwawy Mechanik Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Gryfino
    Brał bym slima

20. songossj2

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Pokój ok. 2x4[m]
    Podczas gry xbox może stać pionowo, tak? A czy mozna włożyć płytę, gdy tak stoi? bo mam miejsce na półce miejsca na stojącą konosle, a ciągle ją wyjmować i wkładać płytę w poziomie trochę jest bez sensu;/ Proszę o szybką odpowiedź.

21. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    slim ,mniejsza, ładniejsza, lepsza technologia ,mniejszy zasilacz, mniej prądu bierze, posiada wi-fi , bierz slim jednym słowem .

Wczytywanie...

Poleć forum