1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Która nagrywarka?Nie iHAS.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Łukasz Jankowski, Styczeń 7, 2014.

1. Łukasz Jankowski

Łukasz Jankowski Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam
    Chciałbym Was prosić o pomoc w dobrze nagrywarki, którą mógłbym podłączyć do laptopa (najlepiej bezpośrednio przez USB)
    I tutaj zastanawiam się nad nagrywarką zewnętrzną:
    ZEWNĘTRZNA NAGRYWARKA DVD SAMSUNG SE-208DB + NERO (3836667905) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
    Moim drugim wariantem jest ta nagrywarka:
    NAGRYWARKA DVD-REC SAMSUNG SH-224BB SATA CZARNY (3810493605) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
    Przy drugiej moje pytanie jest takie, czego potrzeba aby móc ją podłączyć do laptopa? Wystarczy adapter sata - usb?

Jedna prośba, nie interesują mnie ihasy, głównie dlatego, że nie zamierzam wydawać 200 zł na nagrywarkę, która wcześniej kosztowała 90-110 zł. A po drugie dlatego, że do tej pory wypalałem metodą TRUNCATE i wszystko co wypaliłem działa wyśmienicie. (Nagrywam tylko i wyłącznie verbatimami singapur)
    Z góry dziękuje za pomoc ;)

2. Lotnik421 Xbox One

3. kwass

kwass Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Kupiłem za 40zł nagrywarkę Samsung SH222 i po podłączeniu przez adapter nawet laptop ją widział ale ona nie widziała płyt.
    Wziąłem ze starego, dziesięcioletniego peceta nagrywarkę Lite-on i to samo.

Na szczęście w tym samym PC była też druga nagrywarka o taka Napęd DVD-ROM LG GSA-4167B (3837067731) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. która połączona przez taki adapter ADAPTER USB 2.0 DYSK HDD SATA IDE 2,5 3,5 CD DVD . (3783049224) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. doskonale nagrała mi już GTA V,RDR i Split/Second

1 osoba to lubi.
  4. fifi88

fifi88 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bielawa
  5. MegatonPL

MegatonPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Legnica
  6. Pixel

Pixel Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Na pewnym forum przeczytałem, że niby Payload Tool działa z tą nagrywarką, ale niestety gra się nie poprawnie nagrywa. Jednemu Payload Tool zadziała a drugiemu niestety nie.

Wczytywanie...

Poleć forum