1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Która seria Ubisoftu cieszy się największą popularnością?

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Xavaris, Maj 16, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Xavaris

Xavaris Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    DDZ
    Assassin’s Creed, Splinter Cell czy może Prince of Persia? Która seria zdobyła sobie serca graczy?
    Bezapelacyjnie Assassin’s Creed. Najmłodsza w portfolio firmy marka okazała się być zarazem najbardziej dochodową. Powstałe dopiero na początku obecnej generacji konsol Assassin’s Creed przebiło cieszące się popularnością na PS2, Xboksie i GC Splinter Cell czy kultowe i wywodzące się jeszcze z oldskulowych czasów Prince of Persia. Poniżej wrzucam kilka cyferek pochodzących ze sprawozdania finansowego Ubi. Liczby dotyczą całych serii, czyli wszystkich sprzedanych części ukazujących się na wszystkie platformy.

Assassin’s Creed - 29 mln
    Rainbow Six - 23 mln
    Splinter Cell - 22 mln
    Ghost Recon - 18 mln
    Prince of Persia - 17 mln
    Far Cry - 7 mln

29 milionów sprzedanych Assassin's Creedów to rewelacyjny wynik, przygodom Altaira czy Ezia jeszcze trochę jednak brakuje do popularności Modern Warfare i Black Ops. Dla przykładu, Assassin’s Creed: Brotherhood od dnia premiery do 31 marca dobił do 7,2 mln sprzedanych egzemplarzy, Black Ops osiągnął natomiast taki wynik w... jeden dzień. Z czego 4,5 bańki to były pre-ordery. Do sukcesu Activision jeszcze trochę brakuje, ale weźmy pod uwagę fakt, że Call of Duty to marka, chciałoby się rzec, z tradycjami, a Assassin's Creed powstał dopiero w 2007 roku.

Źródło: Ubisoft Discusses Franchise Sales Figures, Assassin's Creed Tops the List

2. Lotnik421 Xbox One

3. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Nic dziwnego :) Assassin's Creed to do tej pory moja ulubiona gierka przygodowa :) Historia jest wręcz epicka i wciągająca bez opamiętania

4. Konstanty Pendrive

Konstanty Pendrive Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Warszawa
    To Asasyn! Zabić go!
    Do dziś pamiętam te słowa :D
    Asasyn najlepsza przygodówka ;)

5. Dr.Analos

Dr.Analos Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    27
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Splinter Cell ale te pierwsze 3 części .. a później to lipa ;/
    Więc na razie KING Jest Assasin Creed

6. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    No cóż, dla mnie KIEDYŚ królująca seria gier, to były Prince of Persie, ich trylogia, ta pierwsza, pełnoprawna, Dusza Wojownika i Dwa Trony w szczególności, bo Piaski Czasu to jak Fable TLC porównać to Dragon Age, (ale Fable ubóstwiam <3 prześwietny RPG). I co? Wychodzi Assassin's Creed 1, widzę jakiś szum w necie, filmiki, trailery, ale halo, co to jest, nic o tym nie słyszałem, jakiś zakapturzony koleś w białym kubraku na koniu biega, jeszcze jakieś ponure rycerstwo... nie to nie to... ale za jakiś czas zmieniłem zdanie, pograłem i... WSIĄKŁEM bez reszty ! Nic nie przebije Asasynów, nawet nie wiedziałem że kiedyś byli tacy skrytobójcy, płatni zabójcy którzy mieli swój zakon, ale grają w AC 1 czułem, że wcieliłem się w kogoś, w kogo zawsze chciałem się wcielić, w takiego właśnie skrytobójcę i uwielbiam teraz TĄ serię! AC FTW ! Ezio don't Die :<

7. Dragon_2009

Dragon_2009 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    a ja jestem fanem Sam'a Fischer'a. uważam jest to klasyka i król skradanek. i nie mogę się doczekać 6 już części jego przygód. jakoś przygody Ezio do mnie nie przemówiły.

8. ariel111c

ariel111c Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    17
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Dla mnie nr 1 od Ubisoft wiadomo seria Assassin's Creed, Prince Of Persia, ale jest jeszcze kilka innych dobrych tytułów: Splinter Cell, Rainbow Six, Far Cry ... jak w temacie :)

9. Kuzarek

Kuzarek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Ostrów wlkp.
    Rainbow Six - 23 mln
    Splinter Cell - 22 mln
    Ghost Recon - 18 mln
    Prince of Persia - 17 mln
    Far Cry - 7 mln

każda następna cześć z danej serii jest coraz gorsza
    no prince był fajny jeszcze przed ta bajkową częścią

10. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1665
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Pierwsze miejsce chyba nikogo nie zdziwiło :) Seria Rainbow Six była kozacka. Swego czasu jedyna gra która stała na równi ze SWAT 3 ahh to były czasy.
    Splinter Cell tak samo genialna gra (części od 1 do 3) reszta to już genialna pomyłka :). Prince Of Persia też niczego sobie. Tylko ostatnie odsłony PoP już też nie dorastały do pięt starym dobrym mrocznym PoP.

Ogólnie wątpię by Ubi szybko zakończyło serię AC.. I boje się by nie skończyła ta seria jak PoP czy Splinter Cell.. Chociaż na razie nic na to nie wskazuje.

11. JaZz

JaZz PlayStation 4 Ryżownik V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    359
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Ten ranking chyba nikogo nie zaskoczył.
    AC is the best, inne tytuły też bdb ale asasyn wymiata!
    Myśle że seria AC co najmniej pomnoży x2 te 29mln bo przed nami najmniej jeszcze dwa tytuły z pod tego znaku:)

P.S Przydał by się jakiś nowy Rainbow Six

12. TheDarkKnight

TheDarkKnight Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    Od razu po przeczytaniu tytułu na myśli miałem Assassin's Creed, Splinter Cell i Far Cry :) to wg mnie najlepsze gry Ubisoftu

13. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu
    Wcale mnie to nie dziwi, asasyn to była jedna z gier które skłoniły mnie do zakupu x360 :)

14. piotrek95pl

piotrek95pl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław
    dokladnie

15. barrrtek

barrrtek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    mazury
    Tak..AC kozaczy..ja bardzo chwale serię AC i będe chwalił cały czas,dlatego że ja lubie gry które mają interesującą fabułę,a AC ma rewelacyjną historię i za to uwielbiam tę gre ! :D

16. szoko25

szoko25 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Assassin rządzi :D

17. strusic

strusic Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Sosnowiec
    Szkoda, że nie potrafisz poprawnie napisać jego nazwiska. :p Whatever. RAINBOW SIX FTW!

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum