1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Którą wersję konsoli wybrać?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez manyy, Lipiec 22, 2016.

1. manyy

manyy Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Hej, chciałbym poznać Wasze opinie w temacie, jaki zestaw powinienem wybrać przy zakupie XO. Biorę pod uwagę:
    -XO używka
    -XO nówka
    -Elite nówka
    -XO S nówka

Jeśli chodzi o dysk, to biorę pod uwagę jedynie opcje 1-2tb, miałem już XO z dyskiem 500gb, jednak to zdecydowanie za mało. Nie potrzebne mi będą bajery pokroju kinecta, wersji limitowanych itd, chcę tylko pudło, gry dokupię. Moje pytanie, co będzie najbardziej opłacalnym zakupem pod kątem cena/jakość, na dłuższy okres czasu. Liczę na krótką merytorykę przy odpowiedziach dlaczego to, a nie co innego :D

2. Lotnik421 Xbox One

3. Kendzi76

Kendzi76 Xbox One Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    159
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Warszawa
    Ja mam 1tb kupiłem nówkę za 1300 i jestem zadowolony elite jest dobrym rozwiązaniem ale tylko używkę ma troszkę lepszy dysk lepszego pada co do xbox one s będzie narazie drogi nawet taki 500gb ja celował bym w 1tb zwykłego xo mozna dostać w dobrej cenie ale to jest moja opinia

4. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1867
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Szczerze mówiąc kupując XO z dyskiem 1TB wcale dużo nie zyskujesz w porównaniu z taką 500-tką, bo 1TB ma podobno 750GB do użytku. Ja kupiłam sobie 500-tkę z tym nastawieniem, że i tak dokupię dysk zewnętrzny. Dysk dokupiłam taki 2TB i wyszło tak 1200 za konsolę (rok temu, teraz 1TB można za tyle kupić) + dysk 2TB 400zł. Wyszło mnie to taniej niż jakbym miała brać samą konsolę 1TB jak na tamten czas gdzie konsola stała po 1700. Ogólnie z dysku 2TB zostało do mojego użytku 1,8 TB + oczywiście 364GB dysku z konsoli, więc w sumie mam ponad 2TB miejsca na gry. Nie wiem jak Ty, ale ja wolę sprzęt nowy, a nie używany po kimś.

Ostatnia edycja: Lipiec 22, 2016
  5. p_bladek

p_bladek Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    487
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Zgadzam sie z kulką, a jak Cie denerwują kable to dokup sobie mediahub dołączany do konsoli i w niego wsadź dysk, w każdekj chwili wtedy możesz sobie te dyski podmieniac.

Ostatnia edycja: Lipiec 22, 2016
Wczytywanie...

Poleć forum