1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Która wybrac?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez gOgonek, Styczeń 23, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. gOgonek

gOgonek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Siema. Mam prosbe powiedzcie ktore gre wybrac:

Red Dead Redemption czy GTA 4 Complete Edition

Za przydatne odp klikam: "dziekuje"

2. Lotnik421 Xbox One

3. onix212

onix212 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Śląsk
    obie sa z tej samej firmy:) rochstar i obie dobre ja bym wybral obie. zalezy czy ci sie spodoba dziki zachod czy czasy obecne:)

4. dom inik

dom inik Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Suwałki
    bierz GTA nie będziesz żałował!!!

5. Antek22

Antek22 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Bielsko
    Obie gry sa swietne, gta 4 ma zabawny multiplayer, mozna pokombinowac zrobic rozne rzeczy na free playu z kolegami (jedziesz na crosie po lotnisku z najwyzsza predkoscia,ktos nadlatuje helikopterem i smiglem wyrzuca Cie w niebo-takich rzeczy do zrobienia jest ogromna ilosc),jednak jesli nie zalezy Ci na grze przez neta,to SZCZERZE rzucilbym moneta, bo obie gry sa na podobnym poziomie,tylko w innych czasach(w rdr nie skoczysz z rampy, a w gta4 nie upolujesz zwierza .).

Edit: a ,bym zapomnial: sory ,ale jest juz odpowiedni temat dla takich pytan, za 10-30 minut zauwazy i przyjdzie moderator i temat sie zamknie .

6. sid2007

sid2007 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Radom
    A ja Ci powiem tak. Za 60 zł dostaniesz na allegro GTA IV podstawkę w idealnym stanie ( klasyk , według mnie najlepsza gra tej generacji , zakup obowiązkowy) + do tego Red Dead Redemption za ok. 100zł ( przede wszystkim klimat Wild West i wspaniały bohater John Marston , gra na ulepszonym silniku GTA co widać od razu po włączeniu , ja jestem grą oczarowany , zasłużony GOTY 2010). Kup te obie gry , a dodatki do GTA sobie odpuść narazie. Będzie podobać Ci się podstawka , to i w dodatki później zainwestujesz.

7. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu
Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum