1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Które pudełka do XBOX 360?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez patryk.ferszt, Październik 8, 2010.

1. patryk.ferszt

patryk.ferszt Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Szkotowo/Nidzica
    Cześć jakie pudełka są lepsze:

Te: Pudełka na 1 DVD zielone 50 szt. XBOX 360 W-wa. (1262952489) - Aukcje internetowe Allegro

czy te: PUDEŁKA DVD x1 ZIELONE XBOX 360 - 50szt. - RZ-ÓW (1263439968) - Aukcje internetowe Allegro

PS. Wiem, że pudełka Amaray są najlepsze ale trochę odbiegają ceną od tych dwóch. Więc proszę o pomoc.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Seban_ZA

Seban_ZA Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    54
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    TRN/BDG
    ja bym radzil z tej drugiej aukcji pudelka. zamowilem u tego kolesia "ALFa amaraye i jest git;)

4. Kosa77

Kosa77 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Świdwin
    Mój kumpel ostatnio kupował te pierwsze i wszystko git ;D Nawet dał mi 2 pudełka bo potrzebowałem do Asasyna Creda 2 i UFC 09 bo kupiłem sobie na giełdzie bez pudełka .

Wczytywanie...

Poleć forum