1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Które urządzenie do gier muzycznych?

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez pawel1503, Listopad 19, 2010.

1. pawel1503

pawel1503 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Jakuszowice
    Tak jak w temacie, planuje kupić jakieś urządzenie muzyczne i nie wiem jakie, najbardziej przemawia do mnie perkusja, ale inne możliwości też biorę po uwagę. Więc, które polecacie??

Offtop: Jak widziałem na gameplayach to gdy się gra gitarą to jest pięć prostokątów http://www.google.pl/imgres?imgurl=...JD6Ag&esq=1&page=1&ndsp=68&ved=1t:429,r:1,s:0 a perkusja do rock banda ma tylko 4 talerze. To zależy od gry ile ma tych kółek czy gra przystosowuje się automatycznie do urządzenia?? tj. Gitara 5 kółek, Perkusja 4 kółka ??

2. Lotnik421 Xbox One

3. chudas94

chudas94 Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Mysłowice
    Posiadam gitarę z GH (Les Paul) bardzo fajne, ale ostatnio przymierzam się do zakupu perkusji z serii GH (bardziej do mnie przemawia dzięki tym talerzom, ale cena jest około 2x większa) :D

4. deploytbb

deploytbb Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Fakt Les Paul jest wygodna gitara, a co do perkusji najlepiej gdzieś spróbować bo nie jest to takie proste jak granie na gitarze.

5. shadzor

shadzor Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Inowrocław
    miałem okazję pograć na obu urządzeniach i powiem tak, perkusja pożera gitarkę na śniadanie ! tak jak gitarką gra się bardzo sztucznie i czasem nawet nie zgodnie z rytmem (bardziej rytmiczny jest bas), to perkusja jest po prostu świetna, najbardziej rytmiczny instrument ze wszystkich z tej serii, do tego oprócz bębnów i werbli jest jeszcze stopa, co jeszcze bardziej pozwala poczuć, jakbyś śmigał na prawdziwej perce.

Bierz perkusję ! Gitarka znudziła mi się po 3 miesiącach, ale możliwe, że to też ze względu na mały dla mnie repertuar muzyczny (zero metalcoru, lub innej cięższej muzyki w grach muzycznych ;[) , najlepszych kawałków z GH , Rock Band i Rock Revolution nauczyłem się grać bardzo dobrze i miałem już dość, bo wszystko się kręci w okół tych 5 progów i naciskania "struny" lol. Fakt faktem, żeby zagrac kawałek Dragonforce (na chociażby hardzie) na gitarce trzeba być bogiem, ale perkusja da Ci więcej wyzwań i dużo więcej frajdy, a przy okazji troszeczkę rozkminisz grę na prawdziwym instrumencie, bo tak jak na gitarze w GH nie ma podobieństwa z grą na prawdziwej gitarce, tak na perce jakieś podobieństwo występuje, szczególnie dlatego, że musisz ogarniać stopę i łapy naraz ;)

6. chudas94

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Mysłowice
    shadzor grałeś na perkusji z GH czy RB?

7. pawel1503

pawel1503 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Jakuszowice
    A jaką możecie polecić grę muzyczną na początek?

8. chudas94

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Mysłowice
    Hmm na początek może GH:3

9. Tieu

Tieu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    50
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Zagan, Polska
    Gitara! Tylko i wyłącznie.
    Sam zbieram na kontroler do gier muzycznych i kupię Les Paula =P

@shadzor

Na gitarze gra się łatwiej niż na padzie =P, siostra na Normalu ma 99% piosenki, na hardzie chyba coś ponad 80% =P

10. pawel1503

pawel1503 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Jakuszowice
    A czy Gitara z GH jest kompatybilna w grach rock band i dj hero, lub perkusja z rock banda w dj hero i GH? Czy gitara i perkusja od GH działa tylko na grach guiter hero??

11. gruchalbn

gruchalbn Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Lublin
    Gitara którakolwiek jest kompatybilna z każdą odmianą RB i GH(przynajmniej od GH3 i wzwyż), to samo z perkusją. Ale czy pasują one do djH to nie mam pojęcia (nie grałem w tą odmianę)

12. chudas94

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Mysłowice
    Z DJhero nie będzie kompatybilna gitara czy też perkusja, zastanów się!
    Ech szkoda, że perkusja z GH jest tak droga :/
    Jakoś z RB mi nie odpowiada, z GH przypomina bardziej prawdziwą a ta to takie nie wiadomo co.

13. Zabójca/Assassyn

Zabójca/Assassyn Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Polecam Gitare i gre Guitar Hero 5 .

14. saw600

saw600 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Tarnów
    Z perkusją masz wiele wiecej zabawy.

15. kj5

kj5 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Jastrzębie Zdrój
    Ani perka ani gitarka.
    Miałem i to i to, a najbardziej spodobała mi się gra na turntable z DJH. Sama gitara to 5 progów, struna i conajwyżej wiosełko. A w turntable masz scratchowanie, przó tył, zmiana ścieżki i wybór beata, gra jest ciekawsze i bardziej wkręcasz się w muzyke.
    Ale jeśli komuś się nie podoba muzyka klubowa to nie spodoba mu się gra w DJH. Ja lubie i rock/metal i techno więc dla mnie DJH wymiata wszystkie gry muzyczne.

Wczytywanie...

Poleć forum