1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

które wifi lepsze

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez ToXiC1964, Październik 14, 2011.

1. ToXiC1964

ToXiC1964 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Katowice
    Witam. Chcę sobie kupić adapter wifi do xboxa, ponieważ denerwuje mnie kabel o długości 30 m i zepsuta z jednej strony wtyczka. I tu moje zapytanie który z adapterów wifi jest lepszy?
    - biały: WIRELESS NETWORKING ADAPTER/ WIFI/ WI-FI/ROBSON :. (1857372453) - Aukcje internetowe Allegro
    - czarny: Czarny adapter WIFI XBOX 360 STANDARD N (1871469392) - Aukcje internetowe Allegro
    i jaka jest pomiędzy nimi różnica?? oprócz 2 antenek w jednym z nich.
    aha i czy internet na x będzie chodził tak samo jak przez kabel czy może gorzej?.

2. Lotnik421 Xbox One

3. blazejp

blazejp <a href="http://xboxforum.pl/artykuly-f206/%5Btuto V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Czarny jest od slima. Możliwe, że łapie lepszy zasięg ale tego ci nie powiem, byś musiał poszukać
    Jeśli odległość między routerem a xem będze duża to jakość sygnału będzie słaba.

4. ToXiC1964

ToXiC1964 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Katowice
    x'a mam w drugim pokoju a na telefonie pisze mi jakość sygnału bardzo dobra, ale nie wiem jak będzie z x'em

edit:
    okej już wiem jaka jest różnica pomiędzy nimi, Biały wspiera sieci a/b/g (do 54mbit) a czarny a/b/g/n (do 300mbit), i mam tu pytanie, za niedługo będę miał neta 100 mb/s czy ten biały to uciągnie?? i czy będzie jakaś różnica pomiędzy siecią bezprzewodową a przewodową??

5. dzieciorób

dzieciorób Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    czarny jest w standardzie N (do tego też jest potrzebna druga antenka)
    jeżeli nie masz rutera w standardzie N to nie ma różnicy, jeśli masz to bierz ten drugi bo standard N ma większą przepustowość, większy zasięg i mniejsze opóźnienie

// dopisane:
    bardziej niż odległość w tym przypadku liczy się liczba ścian pomiędzy
    minimalna różnica - przewodowa zawsze będzie lepiej trochę działać i nie będzie zakłócana przez mikrofalówkę
    normalne że coś co ma standard do 54 mbit nie udźwignie 100 mbitów, ale i tak tyle Ci nie jest potrzebne do grania

6. ToXiC1964

ToXiC1964 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Katowice
    kurcze nie mam pojęci czy mój aktualny router ma sieć N, ale za niedługo będę miał nowy ponieważ ten nie uciągnie 100 mb/s a mój aktualny router to thomson model twg850-4u

7. pepesza

pepesza Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    jak rozpoznać czy router ma sieć N?

8. lukascube

lukascube Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    ehh, wpisz jakąś nazwę tego routera w google i poszukaj w specyfikacjach ;)

Wczytywanie...

Poleć forum