1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Którego kupić ???

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Szyszek98, Grudzień 1, 2012.

1. Szyszek98

Szyszek98 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Którego kupić ???:
    SUPER CENA KONSOLA XBOX`360 ARCADE + LT+ PROMOCJA! (2835752493) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
    JAK NOWA! XBOX 360 BLACK KINECT READY POD LT +3.0 (2807852782) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
    XBOX 360 ARCADE/PREMIUM 100% SPRAWNE TRADENET1 (2823775764) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
    XBOX 360 + ZASILACZ OKABLOWANIE LT`3.0 GWARANCJA (2820288730) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
    Xbox 360 Arcade + LT3.0 XGD3 (2833703362) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
    XBOX 360 + LT`3.0 GWARANCJA SZYBKA WYSYŁKA 100% OK (2828318013) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
    XBOX 360 LT3,0 !!!! NAJNOWSZY DASHBOARD GWARANCJA (2817571871) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
    KONSOLA XBOX`360 + LT3.0 XGD3 OK :) GWARANCJA !!! (2813668117) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
    Pomóżcie !!!

2. Lotnik421 Xbox One

3. PoIse

PoIse Banned

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    W domu
    Nie kupuj żadnego ponieważ to nie Jasper!!.Kupuj tylko z płyta główną Jasper.

4. WerJar

WerJar Banned

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Łódz
  5. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
  6. Szyszek98

Szyszek98 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mistrzmtb kiedyś napisał:

7. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3224
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Złapiesz RRODa po 4 dniach i 200zł w plecy ;)

Down:
    Tomas miałem Twoją konsolę w ręku nie raz i z tego co wiem miałeś ją serwisowaną w M$ :)

EDIT:
    Może teraz po serwisie nic jej nie będzie, ale fakt faktem, że się już raz wykrzaczyła :)

8. tomas89

tomas89 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bdg
    @up facepalm Ja śmigam od 4 lat na falconie i jakoś nigdy problemów nie miałem. Jeśli cena korzystna to bierz :D

#edit: to, że moja pół świata zwiedziła to nie znaczy, że jest awaryjna i zaraz się rozleci :D idz grać Seth ;D

1 osoba to lubi.
  9. WerJar

WerJar Banned

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Łódz
    Ale skąd wiesz co ta konsola przeżyła? może dwa razy rebaling i kupione za marne 20 dolców od kogoś na piwo czy fajki. Mam kolegę którą kupił konsole taką dwa tygodni i e74 dostał nie ma sensu takiej konsoli kupno, to są jego pieniądze jego to obchodzi co on z nimi zrobi ale nie opłaca się na dwa tygodnie 200zł i po konsoli bez sensu.

Nie wiem czemu dajesz przydatne posty dlatego że ktoś napisał że jedzie na falconie 4 lata może fakt dobrze o konsole dba lecz w stu procentach ci gwarantuje tydzień, dwa góra miesiąc pogra nie więcej.

1 osoba to lubi.
  10. ad1

ad1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    147
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Śląsk
    Z fatow tylko jasper.

Wysłano z X8 z użyciem Tapatalk

11. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Ja też nie narzekam na 3,5 letniego Falcona gdzie do dnia dzisiejszego chodzi niezawodnie, ale używanego bym nie wziął.

12. ad1

ad1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    147
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Śląsk
    Z falconami to jest loteria- po co ryzykowac?

Wysłano z X8 z użyciem Tapatalk

13. lukwol

lukwol Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Wawa
    Za 669 zł mozna juz kupic slimka nowego np. w carrfoure...

14. Lucky Luke

Lucky Luke V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    125
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Wroclaw
    PRZENOSZĘ do dzialu giełda

Wczytywanie...

Poleć forum