1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

którego slima zatrzymać a którego sprzedać?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez michał1976, Lipiec 2, 2014.

1. michał1976

michał1976 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    witam,
    przez przypadek/ pomyłkę stałem się posiadaczem 2szt slimów i pomimo że czytałem że stingreye nie różnią się bardzo od "starszych" slimów to mam jednak wątpliwości którą konsolkę sprzedać bo:
    starsza 10.2012 nowsza 10.2013
    pudełko, kabel rgb?, kinect, pad bez pudełka, kabel hdmi, kinect, pad
    2gierki (od kinecta) fizycznie i 8 na dysku 1 gra na dysku(forza) a innych parę chyba zainst, brak płyt
    m.in. watch dog, cal of duty b.o., nba2014,thief i saints row IV

Stan starszej jest chyba nawet lepszy optycznie ale teoretycznie więcej była męczona
    Ze starszą dostałem 3kody xbox gold (nie wiem do czego uprawniają i ile są ważne).
    Skłaniam się do starszej ze względu że to bogatszy zestaw ale czy mam rację??

2. Lotnik421 Xbox One

3. SZYMONZ25

SZYMONZ25 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    17
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Poland
    Między nimi tak jak już pisałeś nie ma znacznej różnicy. Obie są bezawaryjne i obie mają płyty główne, na których możliwy jest montaż rgh. Nowsza ma jeszcze gwarancję co jest sporym plusem podczas sprzedaży (o ile w niej nie grzebałeś). Moim zdaniem bardziej opłaca się sprzedać tą nowszą i dorzucić do niej chociaż z 1 kod na golda. Kupca znaleźć trudno nie będzie. Pozostaje jeszcze kwestia dysku nie napisałeś czy to wersje core (bez dysku twardego) czy z dyskiem.

Ogólnie rzecz biorąc wybór należy do ciebie :)

[tak ode mnie] Jak można przypadkiem/przez pomyłkę zostać posiadaczem drugiej slimki ? :p

4. michał1976

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    dzięki wielkie za odpowiedź,
    nowszą kupiłem jako pierwszą ale przyszedł mejl po 15 minutach że transakcję anulowano więc kupiłem tą trochę starszą i ona przyszła we wtorek a wczoraj przyszła nowsza którą niby kupiłem wcześniej.
    Obie mają dyski 250GB i kinecty, nie są nic kombinowane
    Chyba zostawię starszą że względu że ma więcej gier, tym bardziej że nie ma różnicy sprzętowej.

5. Edzio666

Edzio666 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Starsza lepsza, bo ma wyjście video - do którego podłączysz kabel VGA lub component.
    Najnowszy Xbox tego niema.

1 osoba to lubi.
  6. dragon1493

dragon1493 Banned

Polubienia:
    71
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Czyli co jedna konsole masz za friko ? :D

7. michał1976

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    chwilowo jest gratis...

8. dragon1493

dragon1493 Banned

Polubienia:
    71
    Punkty za osiągnięcia:
    28
  9. michał1976

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    no teraz to już szczęściarz bo dobra cena była...
    zapłaciłem bo pewnie jakiś biedak co tam robi za minimalną krajową musiałby znaczną część swojej wypłaty oddać, a z obserwacji po miesięcznych poszukiwaniach to sądzę że i tak mi się parę złociszy zostanie jak ją sprzedam...

Wczytywanie...

Poleć forum