Którego Xbox-a wybrać ?

dexter12345

Użytkownik
Użytkownik
Fajna, ale zauważ, że tamta jest tańsza i na Jasperze a ta na Falconie
 

dans12949

Banned
tam masz dwa pady.
Troche dziwne jest to że to nowe konsole a mają czarne pady przecież konsole są białe to pady też powinny być białe
 

dexter12345

Użytkownik
Użytkownik
No faktycznie, a podobno nowa, najwyżej będziemy reklamować :)
 

dans12949

Banned
jak kupisz to napisz w tym temacie czy wszystko było ok żeby inni wiedzieli czy to nie oszust :)
 

dexter12345

Użytkownik
Użytkownik
No na razie wysłałem maila z pytaniem dlaczego ten pad jest czarny
 

dexter12345

Użytkownik
Użytkownik
Ale po co jeśli to jest to samo ? i to ponad 100 zł tańsze ?
 
D

Deleted member 50854

Guest
Ten co Ci podałem jest Jasper i jest nowy
 

dexter12345

Użytkownik
Użytkownik
Tamten też Jasper i nowy, ale dzięki każda pomoc się liczy
 

dans12949

Banned
Dexter i dowiedziałeś się czegoś
Bo widze żę aukcja usunieta ciekawe dlaczego?
 

Creed

Użytkownik
Użytkownik
Kolego poczekaj chwilę aż wyjdzie xbox 360 slim wtedy xboxy elite arcade napewno stanieją
 

dexter12345

Użytkownik
Użytkownik
Nie uważasz, że 499 zł za nowego Xbox-a to mało ? Zresztą chciałem dzisiaj zamawiać, a tu zawiesili mu konto na allegro. Ja to mam szczęście :mad:
 

dans12949

Banned
No właśnie czyli musiało coś być z tą aukcją nie tak
 

hazard

Użytkownik
Użytkownik
daj sobie na wstrzymanie ten miesiąc, przecież microsoft ogłosił już że po premierze slima jasper będzie w cenie 500 zł(nowy), to po co na siłe teraz czegoś szukać?
 

dexter12345

Użytkownik
Użytkownik
500 zł ? skąd masz takie informacje ?
 

dans12949

Banned
Na ebay już jest po 134 $ więc jak w Polsce wejdzie slim to napewno też będzie po 500zł
 

tajfun6955

Świeżak
Świeżak
No to ja w końcu nie wiem wysłałem do niego kilka maili i wiadomości gg z zapytaniem jaka to w końcu płyta, ale nie dostałem odpowiedzi. Jeszcze mam do was pytanie czy można zapisywać stan gry na zwykłym Pen drive ?
Poprostu jak wepniesz pendrive i wybierasz uzarzenie pamieci masowej :)
 

dexter12345

Użytkownik
Użytkownik
No dzięki koledzy bez was już pewnie bym miał starego używanego Falcona. Jeśli mówicie, że naprawdę lepiej jest poczekać, no to trudno muszę jakoś wytrzymać (nie będzie to łatwe). Już miałem się zgodzić na propozycję kolegi: XBOX 360 ARCADE JASPER PROMOCJA!!/ELECTRONICDREAMS (1083595371) - Aukcje internetowe Allegro Ale dam radę wytrzymam.
 

dexter12345

Użytkownik
Użytkownik
A powiedzcie mi czy ta aukcja co ją podałem powyżej jest dobra ? cena nie zawyżona ? Bo doprosiłem rodziców i mogą mi się do niej dołożyć. I chce wiedzieć, że dokonałem najlepszego z wszystkich możliwych wyborów.
 

dexter12345

Użytkownik
Użytkownik
Czy gry będą się szybciej ładować / lepiej chodzić jeśli do konsoli wpięty jest dysk twardy ?
 

Do góry Bottom