1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Którego Xboxa wybrać?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Pundani, Styczeń 7, 2012.

1. Pundani

Pundani Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, jak w temacie mam pytanie którego xboxa wybrać tego: XBOX 360 SLIM 4GB IDEALNA DO LT+ 3.0 GRATIS (2037494865) - Aukcje internetowe Allegro
    czy tego: OKAZJA!!! NOW XBOX 360 ARCADE JASPER HDMI 150 W (2027479380) - Aukcje internetowe Allegro. Dodam że będę chcial przerobić dlatego oferta dotycząca slima jest odrazu z możliwościom wgrania LT 3.0. Którego byście mi polecili??

2. Lotnik421 Xbox One

3. jojo_sct

jojo_sct Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Bierz tego z LT+ 3.0, co prawda jakbyś doczytał opis to wiedziałbyś że on ma tylko LT+ 2.0 ale gdy pojawi się 3.0 to ci za free zaktualizują.

4. 1980lysy

1980lysy Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    jak dla mnie trzeba być masochistą żeby brać xboxa fat :D

5. sober219

sober219 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia: