1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Który chip lepszy do przeróbki???

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez ariwald, Maj 21, 2013.

1. ariwald

ariwald Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam wszystkich.Mam pytanie do użytkowników konsoli.Posiadam xbox-a 360 corona data produkcji 09.2012 i zamierzam ją przerobić.I tu pojawia się moje pytanie.Jakim chipem bo widzę że stosują dwa: CoolRunner Rev.C i SQUIRT360 V.1.2 BGA. W opisach jest napisane to samo ale który lepszy? Jakie różnice (o których sprzedawcy nie piszą) jeśli istnieją.Proszę o odpowiedz i z góry dziękuję za podpowiedzi co wybrać.

2. Lotnik421 Xbox One

3. orso

orso Super Moderator Członek Załogi Super Moderator Pomocnik PSforum.pl

Polubienia:
    786
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Cr3 lite wg mnie najlepszy. Tylko na takich robię od dłuższego czasu wcześniej na squircie bo nie był dostępny cr3.

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

4. LordLotr

LordLotr Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Ostrów Mazowiecka
    Ale czymś te chipy muszą sie różnic bo ciekawi mnie to tez osobiscie a nikt nie potrafi powiedziec czym:-D

Wysłane z mojego X10i za pomocą Tapatalk

5. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Lite to nic innego jak cr d z przelacznikami. Kazdy chip tak samo dobry

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2

Wczytywanie...