1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Który Dashboard/NXE wybrać?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Darkkingofgames, Listopad 12, 2009.

1. Darkkingofgames

Darkkingofgames Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam, mam taki problem. Otóż ściągłem sobie grę Dragon Ball Raging Blast (2009) na Xboxa 360, i jak otwieram zawartość gry programem ultraiso widze 3 foldery, Audio_TS,Video_TS i $SystemUpdate. I właśnie w tej grze ten plik SystemUpdate ( w środku ma tam parę pliczków), to mam odnośnie niego pytanie. Czy ten folder $SystemUpdate w zawartości pliku .iso gry jest folderem do aktualizacji mojego dashboarda? Czy jest to folder blokujący odpalenie gry na starym Dashu. Narazie mam tego starego, klasycznego Dashboarda nie tego nowego tzw "NXE". I także ściągnąłem Dashboard o nazwie "$SystemUpdate_Fall08.zip" który został normalnie pobrany ze strony. I teraz mam pytanie, czy jak zaaktualizuje swój dashboard do wersji "2008" to czy pójdzie mi na nim gra która wyszedła nie dawno w "2009" ?

Proszę o odpowiedź, i pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. peja101

peja101 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    100-lica
    Uruchom tą gre i ona napisze, że wymaga akutalizacji. Pozwól jej na to lub ściągnij update z XBL. Jak to zrobisz to gra ruszy.

Nowy dashboard jest dużo lepszy według mnie.

4. p9p

p9p Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jak akutalizacja z płyty nie ruszy to skopiuj $SystemUpdate z płyty Dragon Ball Raging Blast (2009) na pendrive z FAT-32 i włóż do USB w konsoli :D aktualizuj i już masz najnowszy system w xbox360

5. Darkkingofgames

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Dzięki za odpowiedzi, zrobię tak jak podaliście. A i mam pytanie, jeżeli zainstalowałbym z płyty aktualizację 2008 dashboardu, to czy mógłbym potem ją jeszcze raz zaaktualizować na wersję 2009 jakby na tej z 2008 gry nie odpalało?

A i jeszcze jedno, czy jak bym włożył Pendrive który dostałem razem z SuperCardem DS One do mojego Xboxa 360, czy nic by się nie zepsuło ani nie pokazał by się RROD? Jeszcze nigdy nie próbowałem go wkładać i mam objawy, czy trzeba jakiś tzw. "specjalny" pendrive do 360 czy zwykły?

6. peja101

peja101 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    100-lica
    Tak. Aktualizuj jeżeli gra tego wymaga.

7. Darkkingofgames

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Dziękuję za odpowiedź.

Aha i jeszcze jedno, czy wersja Dashboardu do pobrania na tym forum:

Aktualizacja NXE Fall09_8955(najnowsza) FULL z avatarami - Kliknij aby pobrać

Czy na niej nie działają już karty pamięci "MICROSOFT", i nie które dyski twarde, czy na niej wszystko chodzi sprawnie? Proszę o odpowiedź bo czytałem że na jakiejś tam już najnowszej zablokowali nie które karty pamięci i pytam się czy na tej wszystko działa sprawnie czy nie.

8. peja101

peja101 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    100-lica
    Nie. Wszystko działa.

9. Darkkingofgames

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Jest przycisk "Dziękuję" A nie "Pomógł" :p. Ale w każdym bądź razie dostałeś punkta podziękowań .. Dzięki za odpowiedzi.

Wczytywanie...

Poleć forum