1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Który dodatek bardziej polecacie?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Polish Zombies, Wrzesień 24, 2013.

1. Polish Zombies

Polish Zombies Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Siema, ostatnio na Xbox Live był darmowy test dodatku Uprising do BO 2 i bardzo mi się spodobał chociaż już kiedyś w niego grałem ale nie u siebie.
    Pewnie wiecie że w Uprising jest Mob of the Dead i z tej mapy mamy uciec a nie "przetrwać" jak najwięcej.
    Mi tylko chodzi o zombie, multi zupełnie mnie nie interesuje bo wolę MW3 no i tu pytanko co polecicie bardziej ten Uprising z Alcatraz "Mob of the Dead"
    czy jakiś dodatek do MW3? W MW3 lubię multi tak jak wspomniałem powyżej i survival chociaż do MW3 nie trzeba dodatków bo mapy są dobre i
    wystarczające. Ja myślę że do MW3 bardziej by mi pasowało bo multi i survival chociaż z 2 strony lubię zombie i podoba mi się założenie że na Alcatraz
    trzeba uciec, doradźcie mi.
    Pozdro.

Wczytywanie...

Poleć forum