1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Który dysk wybrać?

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez HaKKuN, Styczeń 3, 2011.

1. HaKKuN

HaKKuN Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Elbląg
    Elo, tak jak w temacie chciałbym kupić dysk 250 GB do mojej konsoli Xbox 360 Acrade (nieprzerobionej) i mam pytanie do was, ponieważ znalazłem takie dwie aukcje:

- Dysk 250 GB do XBOX 360 NISKA CENA 250GB KOMPLET (1393426812) - Aukcje internetowe Allegro
    W tej aukcji na zdjęciu widać, że dysk ma pojemność 228 GB - może mi ktoś wytłumaczyć dlaczego nie 250 GB?

- NOWY DYSK 250 GB do XBOX 360 W OBUDOWIE 3 LATA GW (1391541507) - Aukcje internetowe Allegro
    Na tej aukcji wydaje się wszystko w porządku, lecz mam wątpliwości, że może być tak samo jak w przypadku pierwszego dysku (228 GB).

Oba dyski różnią się ceną, lecz to nie o to chodzi. Zależy mi na POJEMNOŚCI, więc doradźcie mi, który dysk wybrać spośród podanych. Jeśli wszystkie dyski zamiast 250 GB mają 228 GB wolnego miejsca, to zdecyduje się na pierwszy.

Pozdro i liczę na mądre odpowiedzi.

2. Lotnik421 Xbox One

3. tysonic

tysonic Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    26
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Każdy dysk 250gb będzie mieć 220 ileśtam - tak samo jest ze zwykłymi dyskami pc, pendrive, flash itp - dysk 1Tb zamiast 1000gb ma 930gb, pendrive 4gb ma 3.700 ileśtam mega, itp. itd. Chyba chodzi o to że przelicznik kb i gb są różne, w każdym razie to zupełnie normalne więc obojętnie który kupisz dysk 250gb, będzie miał tyle samo pojemności.

4. koyokoyo

koyokoyo Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Bo ileś tam gb zabiera sobie xbox 360 na ten cały system itp.

5. HaKKuN

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Elbląg
    Żeby już nie tworzyć nowego tematu to zapytam tutaj... Jaka jest różnica między GTA 4 w zwykłym wydaniu a GTA 4 w wydaniu Classics? Oczywiście obie wersje na Xboxa 360.

6. tysonic

tysonic Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    26
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Nie ma żadnej poza okładką - to to samo co z wersjami platinum na ps3, po prostu po sprzedaniu iluśtam kopii cena spada. Najlepiej obecnie wziąć Complete Edition z dodatkami

7. HaKKuN

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Elbląg
    Wyjdzie mi taniej jeśli kupie te dodatki przez XBL czy kupie GTA IV + dodatki tak jak mówiłeś?

Wczytywanie...

Poleć forum