1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Który Garrett najładniejszy? Porównanie grafiki z Thiefa

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Luty 27, 2014.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3212
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Tym razem prezentujemy coś dla fanów detali – jedna gra na pięciu platformach! Ukazanie szczegółów, pięknych (lub mniej) twarzy, dłoni, czy tez różnorodnych scen. Wersje z PlayStation 3 i Xboksa 360 wypadają dużo gorzej.

Dwa dni temu na PPE przedstawiliśmy informacje dotyczące klatek na sekundę – według doniesień serwisu Craveonline framerate na PlayStation 4 i Xboksie One „jest tak kiepski, że w wielu miejscach staje się po prostu nieznośny”.

Natomiast tym razem możemy zerknąć na porównanie grafiki, które pozwala mi odetchnąć i powiedzieć sobie „warto było zainwestować w nowy sprzęt”. „Złodziejaszek” pokazuje dość znaczący przeskok pomiędzy generacjami. Tytuł na Xboksie One jest zdecydowanie ciemniejszy, natomiast wersja na PlayStation 4 najbardziej przypomina rozgrywkę na komputerze klasy PC. Zresztą sprawdźcie sami.

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  2. Lotnik421 Xbox One

3. shaigo

shaigo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    28
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Koszalin
    Wersja na XONE tak została przyciemniona, żeby nie było widać tych szczegółów. Rzeczywiście z konsolowych wersji najbardziej do PC jest podobna gra na PS4.

4. Aizen30

Aizen30 Banned

Polubienia:
    48
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Czemu nie ma mowy w ilu klatkach na sekundę taka grafika jest?

5. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1661
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Muszę przyznać, że na PS4 wygląda mi to najładniej.

W niektórych miejsca stara generacja nie wypada najgorzej ale gdzie nie gdzie wręcz okropnie (np. strój Garrett'a na PS3, X360 wygląda okropnie w porównaniu do nextgenów i PC).

6. arial_adriano

arial_adriano Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Bełchatów
    mnie np bardzo zawiodły tekstury tej gry i choć uważam że wersja na pc i tak jest najładniejsza to nie rozumiem co stanęło na przeszkodzie w dopieszczeniu Thiefa na tej platformie. jak zobaczyłem na steamie wagę [19 GB] to pomyślałem sobie że jak na nie-sandboxa to dość sporo i pewnie poszli w oprawę audio wizualną, a tu zonk, gra wcale nie powala wykonaniem, tym bardziej że pomaga sobie nocną, ciemną scenerią gdzie wiele szczegółów po prostu znika w cieniu

Wczytywanie...

Poleć forum