1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Który Hobbit najładniejszy? Porównanie gry - PC, PlayStation 4 i Xbox One

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Kwiecień 24, 2014.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3210
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Hobbici wyruszyli w kolejną podróż... Po książce i dwóch filmach nadszedł czas na grę, którą mieliśmy ostatnio okazję zrecenzować (tutaj znajdziecie tekst). Jeśli jesteście ciekawi jak prezentuje się porównanie tej produkcji na trzech platformach – PC, PlayStation 4 i Xbox One – to serdecznie zapraszamy!

Pod względem klatek na sekundę gra prezentuje stały poziom – twórcy zdecydowali się na 30 FPS-ów na obu platformach i myślę, że akurat ten pomysł wypadł naprawdę nieźle. Niezależnie od sytuacji, ilości oponentów produkcja nie zalicza jakichkolwiek problemów. Odrobinę inna sprawa prezentuje się względem PC – tutaj nie otrzymaliśmy dokładnego porównania, jednak oglądając poniższe materiały możecie odnieść wrażenie, że tytuł na tej platformie działa odrobinę lepiej.

Natomiast przyglądając się bliżej samej grafice to można zauważyć, że LEGO The Hobbit na komputerach osobistych w niektórych miejscach jest odrobinę jaśniejszy.

Mimo wszystko – niezależnie od platformy gracze dostają podobne dzieło, które prezentuje bardzo zbliżony poziom. Myślę, że gdyby innym twórcom udawało się uzyskiwać takie efekty to zniknęłyby wszystkie wojny pomiędzy sympatykami różnych obozów.
    Porównanie Xbox One vs PC

Porównanie PlayStation 4 vs Xbox One

Porównanie PlayStation 4 vs PC

Porównanie Xbox One vs PC

Liczba FPS-ów PlayStation 4 vs Xbox One

Analiza filmików PlayStation 4 vs Xbox One

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  2. Lotnik421 Xbox One

3. o M a c z 0 S

o M a c z 0 S Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    367
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Dolny Śląsk
    W całym tym porównaniu PC wygląda najsłabiej co do obu konsol różnic nie ma
    0:15 zwróćcie uwagę na cień włosów

4. maxoff

maxoff Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    182
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    A co tu poruwnywać tak mało zaawansowaną graficznie grę...
    Według mnie to właśnnnnnie PC ma najładniejszą grafikę z tych tu pokazanych - aczkolwiek nie oglądałem całych filmików bo nie bardzo czym się tam podniecać.

2 użytkowników lubi ten post.
  5. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1661
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    EEee tez właśnie twierdzę to samo.. Oglądałem tylko 1 filmik.. I w porównaniu do XO to PC wygląda jakoś ładniej - tekstury na dalszym planie itp. Czyżby next gen nie mógł sobie poradzić z tak zaawansowaną grą jak lego .

6. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1225
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Ja tu nie widzę żadnej różnicy.

7. o M a c z 0 S

o M a c z 0 S Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    367
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Dolny Śląsk
    Na PC lepiej no nie wiem zerknij na te foto wyraźnie widać na nim ze na XO jest lepiej wygładzona krawędź [​IMG]

8. Master50

Master50 Banned

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Ale grę dali do porównania heheh , ale jak widać przy tej nie ma spadek klatek na sekundę i 1080dpi śmiga :). Pełny wypas, nawet w takiej grze pc miażdży nextgeeny.

Wczytywanie...

Poleć forum