1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

który LED lepszy prosze o szybka odp

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez PROximo, Styczeń 30, 2013.

1. PROximo

PROximo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,

Proszę o szybką odpowiedź który z poniższych telewizorów lepiej nada się do Xboxa, chodzi mi tutaj też o input laga o którym wyczytałem tutaj na forum że lepiej im jest niższy ;)

LG 47LS5600
    SONY KDL-46EX650

Jestem otwarty również na propozycje, najlepiej z zaplecza media-expert bo tam chce kupić dziś telewizor.
    Cena max 3600, 3D nie jest obowiązkowe, jest mi to akurat obojętne. Gabaryty 46+ cali

Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. raon

raon Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    czemu aqrat LED ? z tego co sie orjentuje to plazmy maja najlepsze odświeżanie, jesli chcesz kupic pod xboxa to plazma 42 proponuje

4. PROximo

PROximo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  5. paxmack

paxmack Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Wroclove
    Mam taki sam LG, tylko że 42cale. Posiada bardzo dobre parametry i opinie użytkowników. Ja nie wiem co się tak wszyscy uparali na te odświeżanie i ilość hz, przecież to mit oO

6. krolikmvp

krolikmvp Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Imo nie ma co się patrzeć na odświeżanie, opóźnienie itp. jest to różnica niezauważalna okiem, ale mocno odczuwalna portfelem :/

7. PROximo

PROximo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    polecam zobaczyć filmy zamieszczone na youtube, pokazujace wlasnie roznice input laga na roznych modelach i wbrew pozorom jest to dostrzegalne golym okiem

najmniejszy input lag najczęściej maja telewizory PHILIPS'a (choć i w każdej marce można znaleść również godne telewizory np. SHARP, TOSHIBA), LG zapewne produkuje obecnie solidny sprzęt ale już kiedyś przejechałem się na tej marce parę razy dlatego straciłem już do nch zaufanie całkowicie i odpada już na starcie każdy ich model

choc LG pojawil się w propozycji to juz po glebszym zastanowieniu odeszla mi na niego ochota

problem w tym że nie potrafię znaleść specyfikacji input laga do tego powyższego modelu PHILIPS'a :p

zastanawiam się również nad modelem 47PFL6007 przystosowanym właśnie do trybu rozgrywki dwóch graczy w grach 2D, radzę o tym poczytać dość ciekawy bajer jeśli często pogrywasz ze znajomym w jakieś np. wyścigi, jednak jego cena już znacznie odbiega od powyższego modelu

8. Malan

Malan Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Dobczyce
    Polecam tego PHILIPSA 47" (47PFL4307H/12), rodzice sobie kupili takiego i sprawuje się tak jak należy, sprawdzałem u nich Xboxa i bardzo ładnie chodzi. PHILIPS'y to dobre telewizory za nie dużą kasę, na prawdę warto.

Co do LG produkuje teraz solidny nawet sprzęt, nie padają zbyt szybko i jakość nie jest odstraszająca, więc na nich także można się skusić.

9. mafey

mafey Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Odp: który LED lepszy prosze o szybka odp

Ogarnij sobie samsung d6500. Sam taki posiadam i jest extra

Wysłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk 2

10. maxankazuya

maxankazuya Banned Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    95
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    philips 47pfl4007 - w trybie film zerowy input lag ! polecam
    plazme se odpuść, w dzień nie da sie komfortowo grać - odbicia/słaba jasność

11. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    miales porzadna plazme?? bo akurat wszystkie lcd i inne ledy moga sie umyc do jakosci obrazu i kolorow na porzadnej plazmie, tylko ze taka kosztuje i bierze troche wiecej pradu, sam mam plazme i leda i obraz na ledzie przy tej plazmie to jakis rozmazany obrazek

12. Malan

Malan Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Dobczyce
    Prawda, nie ma co porównywać z high-endową plazmą LEDa, a z tym "troche" więcej przesadziłeś, plazma to pożeracz prądu ale za luksusy trzeba płacić i mieć na to ; ) .

13. pinox

pinox Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    G-dz
    A ja polece jednak LG 47LM620S lub droższy brat 47LM660S posiadam ten pierwszy 42" i jest prawie niezauważalne imput lag po ustawieniach obrazu.

14. PROximo

PROximo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    dzieki wszystkim za odpowiedzi ;)

mam jednak pytanko odnośnie propozycji które dziś wyszukałem:

- PHILIPS 42PFL6007K/12 + SoundBar za stosunkowo niską cenę 3tyś, jednak jeśli będę chciał go zakupić to muszę specjalnie jechać do sklepu oddalonego o 65km bo na terenie śląska jedynie w Raciborzu jest ten telewizor objęty promocją w ME (ale mam bliżej od siebie do Strzelców Opolskich), telewizor posiada dość ciekawą opcje gry dla dwóch graczy
    - PHILIPS 46PFL5507K jego wygląd również mi sie podoba jednak nie potrafię wyszukać danych na temat input laga, jednak sądzę iż w przypadku Philipsa nie będzie zbyt wysoki, cena 3tyś w EURO
    - PHILIPS 42PFL4007H tutaj jeden z kolegów go poleca, jednak nie wiem co z jakością obrazu, stosunkowo niskie odświeżanie ma, cena 2tyś w EURO
    - Kusił mnie również PHILIPS 47PFL6007H/12, jednak cena stosunkowo wyższa 3,7tyś+

Mam jednak pytanie odnośnie awaryjności powyższych telewizorów, zastanawiam się nad przedłużeniem gwarancji do 5lat jednak często jest to koszt 600-700zł. W kazdym sklepie mówią że telewizory są zawsze bardzo awaryjne (wiadomo muszą namawiać jeleni na branie dodatkowych pakietów). Z drugiej strony tak się zastanawiając, jeśli mam przedłużyć gwarancję i wydać te dodatkowe 700zł i telewizor hipotetycznie strzeli mi za 3-4lata (choć raczej sądzę że dzisiejsi producenci jednak inwestują w niezawodność) to chyba znajdę servis który mi naprawi go do tych 700zł, matryce to już dziś sporadyczne przypadki awarii (raczej wynikające z uszkodzenia fizycznego) a tak jedynie co może się popsuć to popuszczanie zlutowanych elementów przez lata użytkowania (co moim zdaniem nie będzie chyba zbyt skomplikowanym procesem do naprawy i drogim).

Co sądzicie właśnie wy na temat brania dodatkowych pakietów gwarancyjnych. Pozdrawiam oraz oczekuję opinii na powyższe propozycje :D

15. maxankazuya

maxankazuya Banned Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    95
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    pisze tu tylko i wyłącznie o komforcie gry i moich preferencjach - ostrość, jasnośc, mat matryca to jest to co powoduje iż dla mnie plazma do gry się niezbyt nadaje! (przy grze na multi szkło strasznie mnie dekoncentruje a juz w ogóle jak wali na nie słońce) widocznie masz 'gównianego' LED'a, grałem na panasoniku GT30, VT30(tu grać się nie da tak input lag), D550 oraz na kilku LCD LED LG LH3000(świetny tv do grania-choć juz zabytek), samsungu ES5500 i widziałem w akcji philipsa 35xx ...jak dla mnie tylko LCD/LED

Wczytywanie...

Poleć forum