1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Który lepszy TV?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Buszi69, Kwiecień 11, 2010.

1. Buszi69

Buszi69 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Czesc. W najblizszym czasie bede kupowal telewizor. Rozgladam sie za jakims pod x'a. Wlasciwie telewizor idzie do salonu, ale rodzice poszli na ugode i pozwolili mi jakis wybrac, zeby byl dobry do konsolki. Cena jaka moge przeznaczyc, to 3-4 tys. Tv musi byc plazma, 50" a co z tym idzie, full hd. Tak przegladajac neta zauwazylem, ze wybor telewizorow "w miare dobrych" w tym przedziale cenowym jest wielki, ale podobno na niektorych modelach telewizorow przy graniu obraz sie ucina, czy cos. Mam na oku te dwa modele :
    1. Plazma - SAMSUNG PS50B551 - Telewizory plazmowe - Telewizory - RTV - TORRES.PL
    2. SKLEP SAMSUNG PS 50B530 [PS50B530] MAXIMEDIA.PL
    Nie wiem, czy nadaja sie do grania, ale w opisach brzmia niezle :D Bardzo bym prosil o doradzenie mi w tej sprawie. Jezeli te telewizorki sa zle, to jakie polecicie do 4 tysi? :D

2. Lotnik421 Xbox One

3. Mariuszn80

Mariuszn80 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Nowa Sól
    1 obsługuje filmy z pendriva i ma czerwone wykończenie
    2jest bez obsługi usb i ma białe wykończenia
    oile mi wiadomo to są tylko te rużnice

4. Sebaaaaa310

Sebaaaaa310 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Poznań
    Weź obojętnie jakiego SAMSUNGA pod X-a Są idealne....

5. Buszi69

Buszi69 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ale do xboxa 360 sa dobre? Ktory lepszy? Moze sa lepsze jakies do 4 tysi? hmm? :D

6. Pablooo88

Pablooo88 V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    W dziale sprzęt jest odpowiedni temat!

Wczytywanie...

Poleć forum