1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Który tablet wybrać.? :)

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Wodorek, Sierpień 22, 2013.

1. Wodorek

Wodorek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Witam. :)
    Postanowiłem zakupić sobie tablet, tylko jest problem z wyborem. ;) Mam parę propozycji:
    1.Tablet ACER Iconia Tab A211, Tablety - Media Markt- Przekonuje mnie Tegra 3, ale nie jestem pewien co do wydajności. ;)
    2.Tablet PENTAGRAM Quadra 9.7, Tablety - Media Markt
    3.Tablet MODECOM FreeTAB 1002 IPS X2 + BT Key, Tablety - Media Markt- słyszałem trochę o nim, nie jest najgorszy. :)
    4.Tablet SAMSUNG Galaxy Tab 2 10.1 WI-FI 16GB, Tablety - Media Markt
    5.Tablet PRESTIGIO MultiPad 10.1 Ultimate, Tablety - Media Markt
    Tablet będzie wykorzystywany do internetu (duużo :p ), gier (tych bardziej wymagających), filmów i muzyki, no i czasami do PDF'ów (czytam mangę ). Chciałbym abyście pomogli wybrać z tej piątki najbardziej wydajny, i jeśli byłoby to możliwe, ten który najdłużej będzie wytrzymywać na baterii (takie minimum to 4,5h).
    Z góry dzięki za pomoc. :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Emcio

Emcio Użytkownik Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Lębork
    Jeśli będziesz przeglądał dużo internet, oglądał filmy i czytał coś to najlepiej 10"
    Jestem użytkownikiem Samsunga GT 2 10,1"
    Oglądanie filmów, neta, czytanie książek na Nexto czy tak jak w twoim przypadku .pdf jest przyjemne. Ten tablet nie jest stworzony do mocnych gier niestety. Czasem przy zbyt dużej ilości "śmieciowych" aplikacji potrafi się zacinać, wtedy zostaje tylko przywrócenie ustawień fabrycznych (czyt. format :D). Mój egzemplarz wytrzymuje ok 7h ostrego traktowania (włączone 3G, GG, Muzyka, Internet lub Filmy). W razie jakiś pytań to wal śmiało ;)

4. tomcio83

tomcio83 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Wyjcowa
    zakupiłem sobie w ciemno no może nie do końca w ciemno bo troszeczkę poczytałem o tablecie Prestigio multitab 7.0 pro duo. Co prawda tablecik jest 7 calowy ale do korzystania z neta czy grania w gierki czytania jest wystarczający .Podobno większy to lepszy nie przekonuje mnie to bo maiłem w ręku 10 calow samsunga i jakoś nie odpowiadał mi za duży.

5. arkrider

arkrider Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Sierpc
  6. xtomashx

xtomashx Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Jeżeli chcesz go używać przede wszystkimi poza domem to proponuje 7 cali. 10 są mało poręczne.

7. tomcio83

tomcio83 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Wyjcowa
    z tych co wybrałeś wybrał bym prestigio dobry dwu rdzeniowy procesor z fajnym taktowaniem 1,6 , co nie zmienia faktu że za wielki. I osobiście mam pytanko czy ktoś się zna na prestigio bo nie mogę dobrać modemu usb do niego wrrr...

Wczytywanie...

Poleć forum