1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Który telefon wybrać ???

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez KamiLLCR7, Styczeń 15, 2011.

1. KamiLLCR7

KamiLLCR7 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Gdańsk
    Witam .

Który telefon wybrać ?

1.LG KP500 / KP 500 /+Ładowarka samochodowa / OKAZJA (1403163505) - Aukcje internetowe Allegro (lg cookie) fajnie że ma czujnik ruchu i inne bajerki.

2.http://allegro.pl/samsung-f480-5mpx-przesylka-gratis-i1413703519.html (samsung f480) fajnie wygląda ale nie ma tych bajerów np. czujnik ruchu, gorzej się będzie pisało esy bo nie można zrobić tej klawiatury w poziomie

2. Lotnik421 Xbox One

3. mosakPL

mosakPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    krakow
    Ou Maj Gat, tylko nie dotykowe, to są najgorsze telefony, jakie można kupić, kup już lepiej Nokię 6300-fajny, businessowy telefon, ładny, mały, niezniszczalny.

4. KamiLLCR7

KamiLLCR7 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Gdańsk
    ja nie chce żadnego innego telefonu . Tylko te które tu wymieniłem, ale dokładnie nie wiem którego brać .

5. mosakPL

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    krakow
    No to dobrze, jak chcesz dotykowy, to sobie kup, ja też tak mówiłem i za miesiąc już go sprzedałem-telefon do niczego się nie nadawał... Wspomnisz moje słowa

6. Chuck

Chuck Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Oświęcim
    tak jak kolega wyżej, telefon dotykowy zaraz sie znudzi, sam miałem avile i po pół roku zmieniłem na nokie 6303i i jestem zadowolony do dzisiaj. Telefony dotykowe nie są praktyczne, chociaż ciągnie mnie do kupna iphona :D

7. KamiLLCR7

KamiLLCR7 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Gdańsk
    Możliwe że mi się znudzi , ale nigdy jeszcze nie miałem dotykowego więc chciałbym spróbować .

8. mosakPL

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    krakow
    6303i-też bardzo dobry telefon w swojej klasie cenowej. Ja ten błąd z dotykowymi zrobiłem raz-teraz, jak będę miał kupić to kupię TYLKO i wyłącznie nokię zwykła, nie żadną rozsuwaną, ew. ze sprzętową klawiaturą qwetry. (np. c3)

9. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    KamiLLCR7 Też mam taką sytuację jak Ty że nigdy nie miałem na własność dotykowego fona, i zdecydowałem się na Sony Ericssona Xperię X8, już odkładam na nią kaskę, co prawda droższa od twoich propozycji ale to nie w tym rzecz przecież. Ja bym odradzał kupić LG Cookie, może i z głupiego powodu, ale wkurza mnie to że u młodzieży od gimnazjum po licea BARDZO duża część ludzi jak ma dotykowy telefon to na bank będzie to albo LG Cookie, albo Samsung Avilla, mi się chce rzygać tymi telefonami. Czysta masówka dla pieniędzy i rozgłosu, już nawet nie chodzi mi o oryginalność żeby mieć inny telefon niż wszyscy, albo większość, no ale dajcie spokój, jak widzę na przerwach w liceum gdy ktoś tyka paluchem telefonu (czyli że ma dotykowy) to zazwyczaj jest to Cookie albo Avilla :/

Down@ oj dobra stary, mimo wszystko dzięki za ostrzeżenie, ale jednak wolę spróbować i żałować, od hmm podstawówki (teraz liceum) miałem 5 telefonów, w 4/5 przypadkach był to Sony Ericsson, i tradycję muszę podtrzymać. Teraz już katuję S500i 2 lata, i nie powiem, szybko piszę smsy, a żeby kupić np. Xperię X10mini PRO z klawiaturką rozsuwaną to kosz +700zł, na co raczej nie chcę sobie pozwolić. Jak będzie naprawdę kijowo z fonem to się pomęczę do grudnia tego roku i zmienię na coś konkretniejszego. Ale wątpię, bo mnie łatwo zadowolić, jeśli chodzi o sprzęt i technologie.

10. mosakPL

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    krakow
    Tobie też odradzam kupno dotykowego telefonu, ale cóż, Wy już wiecie swoje i i tak kupicie i będziecie żałować. NIE WARTO..

11. Kamikaze

Kamikaze Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Warszawa
    Ludzie weźcie się puknijcie w łeb dwa raz. Jeśli kupisz dotykowy raz to już nie zmienisz na nic innego.
    Prawdopodobnie mieliście dotykowe cztery lata temu a wtedy technologia była... no cóż... do Doopy.
    Sam miałem aville i nokię 5800 a teraz htc hd2. Bierz dotykowy bez zastanowienia. Co prawda bardziej polecam aville w tym przedziale
    cenowym - bo ją miałem. Ale na twoim miejscu wziąłbym Cookie bo ma miejsce na rysik i jest zbliżony technicznie do avilli.
    Nie będziesz niczego żałował dotykowy to sama przyjemność. Teraz gdy biorę coś z klawiaturą do rąk wkurza mnie
    to że trzeba joystickiem wybrać ikonkę a w dotykowym klikasz i działa.

PS.Aha i f480 ma 5pseudopixeli a robi tragiczne zdjęcia avilla też...
    PS.2. Jak byś wziął aville to jest na nią masa aplikacji i dość dobre forum ;)

12. chudi94

chudi94 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Mysłowice
    LG Cookie to nie jest telefon dotykowy tylko naciskowy.
    Jak dla mnie jeśli dotykowy to tylko iPhone

13. KamiLLCR7

KamiLLCR7 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Gdańsk
    Na razie chcę spróbować i kupić tego lg lub samsunga a jak będzie wszystko pięknie , ładnie to kupię sobie nokie n97 mini

14. KamiLLCR7

KamiLLCR7 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Gdańsk
    Nie no nie przesadzaj miałem juz lg cookie w ręce i nie było tak źle .

15. AiZo

AiZo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    KrakĂłw, Poland
    Tu nie chodzi o to, czy było tak źle czy nie - ale o rodzaj ekranu. iPhone jest przykładem telefonu ze szklanym ekranem, który wystarczy leciutko dotknąć a nie nacisnąć.

16. KamiLLCR7

KamiLLCR7 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Gdańsk
    Wiem . Ale mam na razie do wydania 400zł a nie 2000zł

17. michanow

michanow Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Nie bierz tego syfu jakim jest lg cookie, kolega MrDraiger ma rację. Kiedy telefony dotykowe zaczęły stawać się popularne na polskim rynku to ten LG był właśnie bardzo głośno reklamowany i oferowany, a ludzie masowo brali ten telefon no bo w końcu tani i ma dotyk. Część moich znajomych również kupiła ten model. Wielu bardzo żałuje tej decyzji, telefony często się zwieszały, psuły i to nie był jeden przypadek lecz kilka, oczywiście w różnym odstępie czasowym. Co do samsunga f480 to się nie wypowiadam bo nie miałem styczności z tym telefonem, ale jeżeli masz możliwość to dołóż sobie trochę i kupuj samsunga monte bo to jest porządny telefon za niezłą cenę.

http://allegro.pl/promocja-samsung-s5620-monte-i1398357027.html

telefon posiada wifi, jest bardzo czuły na dotyk wystarczy lekko musnąć, ogólnie polecam.

Jeszcze nawiążę do tego co napisał chudi94, a mianowicie jeżeli chodzi o telefon z czułym dotykiem to nie jest to tylko iPhone! Na rynku jest wiele telefonów konkurujących z marką apple, a nawet takie które są od niego lepsze np. htc desire hd czy samsung galaxy s.

18. Kamikaze

Kamikaze Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Warszawa
  19. KamiLLCR7

KamiLLCR7 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Gdańsk
    Ten typek ma coś zrąbane w telefonie . Mój kolega ma nokie n97 mini i elegancko śmiga .

20. Polaczek2009

Polaczek2009 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Sławno
  21. Kamikaze

Kamikaze Banned

Polubienia:
    0