1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Który XLive lepszy? PL, czy zagraniczny?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez KubexRIO, Grudzień 3, 2010.

1. KubexRIO

KubexRIO Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Wczoraj przyszedł do mnie X360 SLIM, mam zamiar grać po Live'ie i stąd moje pytanie. Na, którą wersję lepiej się zarejestrować w tym momencie? Z tego co wiem to abonament na rok jest tańszy na zagranicznym Live'ie. A, i jeszcze jedno, czy za zarejestrowanie X'a na na przykład UK grozi ban?

2. Lotnik421 Xbox One

3. mjk1238

mjk1238 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Zamość
    Nie zbanuje cie. A narazie według mnie lepiej własnie na uk bo wiecej rzeczy jest dostepnych.

4. COREONE

COREONE Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Na allegro są zdrapki w dobrych cenach wystarczy poszukać live to live na pl gra się tak samo jak na innych , inna kwestia są rożne dodatki typu facebook... itp

5. kj5

kj5 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Jastrzębie Zdrój
    Ja siedze na UK i wydaje mi się że mam więcej profitów. Facebook, program lojalnościowy, bogate marketplace

6. Ancient296

Ancient296 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Na allegro można kupić zdrapki, które działają też na konto PL (kosztują tyle samo, co zdrapki wcześniej). Tylko niektórzy rzucają 12 miesięczne Live po 200zł ale tylko dlatego, że to te, które były wydane tylko dla Nas, biednych Polaków.

7. MaryGave

MaryGave Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zawiercie
    W Media Markt gold na 12 miechów + 2 kosztuje 229 zł

8. Wistam

Wistam Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    A w RTVEuroAGD 12 miesięcy + 2 za 199 zł

9. raflooldz

raflooldz Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Łódź
    bogate marketplace z większością rzeczy z blokadą regionalną :p

ale tak czy siak - uk lepsze.

10. KubexRIO

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    A nie wiecie jak byłoby potem z ewentualną migracją, na przykład po pół roku, jakbym założył konto na UK?

11. Exe222

Exe222 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    z migracją za pół roku(lub za 2,3,4 itp) będzie tak samo jak teraz...a może nawet lepiej bo teraz są jakies "problemy"

12. anakin11

anakin11 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  13. mafol

mafol Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Grudziądz
    Każdy chciał Polski Live a teraz wolą zagraniczny. Smieszne to jest po prostu.

ZAKLADAJ NA POLSKIM! RODAKU :)

14. MaverickPL

MaverickPL Guest

Ja tam uzywlaem US, teraz uzywam PL i nie widze problemu.
    Ze brakuje paru rzeczy... coz... trzba im dac czas az sie rozkreca. Osobiscie wkurzylo mnie ze nie moglem wykorzystac kodu na demo ilomilo i nie moglem sciagnac Commando 3 ;-)
    Gdybym wiedzial ze bedzie problem, sciagnol bym sobie przed migracja i tyle.

Nie zmienia to faktu ze uzywam Xboxa w polsce i nie mam zamiaru robic z siebie oszoloma rejestrujac konto w US czy UK. Ale co kto lubi, przynajmniej rozmowy glosowe dzialaja lepiej, bo z live'ami US->UK czasem bywaly problemy.

Co do samych oplat, to kupujesz zdrapke i wszystko jedno jakiego masz live. Wiec pisanie o wyzszych oplatach jest bez sensu, i tak spora grupa osob korzysta ze zdrapek a nie kart kredytowych.
    Bana za zarejestrowanie w innym kraju chyba dostac nie mozna, pewnie MS mogl by ci skasowac takie konto za lamanie regulaminu, ale podejzewam ze byl by to pierwszy przypadek na swiecie ;-)

15. KubexRIO

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Pokaż mi aukcję z kodem na PL, bez blokady tańszym od kodu na EU z blokadą na Polskę, to Ci uwierzę.

Wczytywanie...

Poleć forum