1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Który zestaw wybrać?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez kyodai, Kwiecień 24, 2014.

1. kyodai

kyodai Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam, przymierzam się do kupienia pierwszego xboxa. Trochę poczytałam i zdecydowałam się na przerobioną konsolę bo nie zależy mi na xbox live.
    Bardzo proszę żebyście doradzili mi który zestaw kupić? Osobiście wydaje mi się że nr1 jest lepszym wyborem (w dodatku 100zł taniej ale to nie gra roli) jednak wolę spytać bardziej doświadczonych użytkowników

1.X360 E STINGRAY RGH +500GB +PAD +KINECT + TANIOO! (4143770808) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
    2.NEW Xbox 360 E Stingray 500GB + Kinect + RGH + RGX (4183841178) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

2. Lotnik421 Xbox One

3. bartos

bartos Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    obie aukcje i sprzedawcy sa wiarygodne, bierz smialo

4. Krzysztof PL

Krzysztof PL Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kraków
    Jedynka lepsza według mnie

5. Kanadirka

Kanadirka Świeżak Świeżak

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Bytów
    Obie aukcje wyglądają wiarygodnie. Tylko w pierwszej facet więcej rzeczy sprzedał, ale komentarze u obojgu są pozytywne.

Wczytywanie...

Poleć forum