1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Który zestaw Xbox one opłaca się bardziej ?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez KubaDudus, Październik 24, 2015.

1. KubaDudus

KubaDudus Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    • Witam . Mam zamiar kupić xbox one .
    Zestawy jakie mam do wyboru .
    Zestaw nr1 :(Nowe)
    Zestaw startowy Konsola Pad Headset .. rok gwarancji
    • Cena 1300
    Zestaw nr2 :

W zestawie :
    Konsola
    Pad
    Zasilacz
    Kable
    Gry: cyfrowe
    • Wiedzmin 3 PL
    • Assassin’s Creed IV: Black Flag PL
    • Tomb Raider PL
    • Valiant Hearts: The Great War
    • The Walking Dead – Season One
    Do tego 7 miesiecy EA Acces
    i Gold 8 Miesięcy
    Używany 5 miesięcy .
    W dniu zakupu naklejona folia po wyjęciu z pudełka na plastiki
    Wszystkie folie na kablach i zasilaczu .
    Pad z zacietym guzikiem RT
    19 miesiecy gwarancji
    • Cena : 1520 zł

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3212
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    yyyy
    • Wiedzmin 3 PL ---> legal czy z dziabanej karty kredytowej
    • Assassin’s Creed IV: Black Flag PL -- > było w goldzie za free
    • Tomb Raider PL ---> tez był w goldzie
    • Valiant Hearts: The Great War ---> teraz jest w goldzie
    • The Walking Dead – Season One ---> teraz jest w goldzie
    uwalony pad
    EAA i gold po poł roku i ktoś za to chce 1,5k ?
    nie daj się dymać.... żadna okazja.

4. f1older

f1older Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    183
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Evergreen Terrace 742
    święte słowa, gry za free, a podane jakby conajmniej wersje kolekcjonerskie dodawał. olej.

5. Ginterinho

Ginterinho Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    25
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Nie jedz, nie pij, łaź w tych samych ciuchach i zaoszczedz a potem kup nowke z pewną gwarą i nie za pomnij zaprosic do party ;)

Kacpero123 lubi to.
  6. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1862
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Kup sobie nową konsolę, bo co nowe to nowe. Na nową konsolę jest 2 lata gwarancji, a nie rok :)

Ginterinho lubi to.
  7. mgit

mgit Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Chojnów
    Nie bądź taki pewny - gwarancję mogą ci odrzucić (a jak w tedy naprawisz we własnym zakresie to gwarancję tracisz np gwarancja nie obejmuje portów konsoli typu spdif)

8. RaFaU2008

RaFaU2008 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Witam wszystkich,
    jestem tu nowy i niestety mogę tylko pisać w tym dziale choć wiem, że i innych działach mnóstwo razy już o tym było i tak wiem, że zaraz ktoś napisze, że jestem na forum XBOX'a więc wszyscy doradzać mi będą Xbox One ale szczerze chciałbym zapytać waszą opinię na ten temat. Otóż przyszedł czas, aby w końcu z leciwej już aczkolwiek w dalszym ciągu dobrej 360 przesiąść się na nową konsolę i szczerze powiem, że do niedawna była to jeszcze PS4 ale im więcej czytam na necie informacji i im więcej przesiaduję na forach tym coraz bardziej skłaniam się ku XOne. Jedyna kwestia to rozdziałka w grach. Jak wiadomo zdecydowana większość gier chodzi w 900p gdzie na konsoli konkurencji w 1080p. Ok, jedni napiszą, że chodzi w 900p ale za to trzyma większy Frame rate no ale to też nie do końca jest prawdą, bo przejrzałem na Youtube ogrom filmików z porównaniem Frame rate w poszczególnych grach i to z reguły XOne mimo nawet słabszej rozdzielczości ma z reguły od 2 do czasem nawet 7-8 klatek mniej zależy ile dzieje się na ekranie i teraz nie wiem...Wiem, że nie samą grafiką siężyje, bo zaraz ktoś powie, że internet lepszy, że wsparcie lepsze, że gier w goldzie więcej, że EA Access ale jeśli teraz są takie różnice na słąbszej rozdziałce to co będzie za rok czy dwa?? Nie zrozumcie mnie źle bo zaczęło mnie ciągnąć do One'a bo zastanawiam się nad zakupem wersji z 1TB dyskiem, nowym padem z wejściem na słuchawki i 2 częściami Tomb Raidera w zestawie, ale nie wiem czy postąpie słusznie, skoro już teraz potrafią być aż takie różnice. Czy jest ktoś w stanie mi doradzić?? Z góry dzięki za pomoc.

9. Ginterinho

Ginterinho Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    25
    Punkty za osiągnięcia:
    28
  10. RaFaU2008

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Dzięki za odp, ale szczerze powiem, że liczyłem na jakąś większą wymianę poglądów :)

11. mgit

mgit Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Chojnów
    Nie patrz przez pryzmat FPS czy rozdzielczości... wybierz gry które cię interesują. A dopiero potem wybierz platformę.
    Są gry dostępne tylko na PS4 i są gry dostępne tylko na Xbox One

12. RaFaU2008

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Szczerze to, jeżeli chodzi o gry to bardziej przemawia do mnie jednak PS4 (Uncharted, Drive Club, TLoU, InFAMOUS) ale z drugiej strony na XO męczy mnie jeszcze Quantum Break no i rzecz jasna nowe Gears 4 ;) No i ta ergonomia pada... przyzwyczajony do pada od 360 jestem a u znajomego potrzymałem trochę DS4 i szczerze jakoś mi nie podchodzi...może to kwestia przyzwyczajenia...Szczerze trudny wybór...

Ostatnia edycja: Październik 25, 2015
  13. roladazkluskami

roladazkluskami Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    17
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Bez przesady.

Drive club może forzie pięty lizać.

PS4 to złom, weź np. ostatnią aktualizację?

Typowa konsola dla niedouczonych dzieciaków.

14. RaFaU2008

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Ciekawe stwierdzenie "Drive Club może Forzie pięty lizać" :D Wiesz, widziałem co prawda kilka filmików z Drive Club i np jazda nocą czy warunki pogodowe w Drive Club są o niebo lepsze niż te w Forzie chociaż do Forzy nic nie mam bo sam ogrywałem jej 3 i 4 część na 360. A czemu uważasz że to typowa konsola dla niedouczonych dzieciaków??

Ginterinho lubi to.
  15. sweeterek

sweeterek Banned Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    175
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wrocław
    Bierz PS4.
    XBOX ma jedynie lepszego pada,pozatym PS4 nad nim góruje.
    Za dwa lata gry na xone będą wychodziły w rozdzielczości 1024x768 bo nie będzie wyrabiać ta padlina.

Wysłane z mojego LG-H525n przy użyciu Tapatalka

16. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1229
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Największy problem konsoli od Sony to nieudolne software oraz podejmowane złe decyzję szefów. DC jest jak Crysis jest ładna wizualnie ale po godzinie, dwóch gdy przestajemy zwracać uwagę na grafikę zostajemy z niczym.

Zacytuje post kolegi wyżej bo zawsze mówię to samo.

Ps. Z konsolą nie bierzesz ślubu jak kupisz jedna czą drugą to zawsze możesz puścić na olx/allegro i kupić konkurencję.

17. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1862
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Wiesz @RaFaU2008@RaFaU2008 swego czasu też się zastanawiałam nad tym co wziąć. Cały czas myślałam też nad PS4, bo wiesz grafika 1080p itd. Ale teraz przecież większość gier na XO ma przeskalowanie do 1080p. Ale tak przy dłuższym zastanowieniu sobie myślę, że w sumie x360 mnie nie zawiodło, pad jak najbardziej na plus, do tego w grudniu dojdzie wsteczna kompatybilność, a mam dość trochę gier, których nie zdążyłam ograć na x360. No i mam dużo rzeczy na swoim koncie MS z gier. Jak pooglądałam sobie przed zakupem filmiki z gier z obu konsol to doszłam do wniosku, że to się wcale wiele nie różni. Różnicę najbardziej dostrzeżesz w tytułach exkluzywnych, a tak to nie. Co do DC nadal uważam, że DC ładniej wygląda niż deszczyk w Forzie. Mimo wszystko mam XO od niecałych 2 miesięcy i jestem w pełni zadowolona. Co chwilę są promocje na jakieś gry (oferta dwg), za kilkanaście dni wyjdzie Tomb Raider, którego już się nie mogę doczekać. Pad bardzo długo trzyma, bo mogę spokojnie grać z 2 tyg na wszystkich wibracjach (średnio kilka razy w tygodniu po 2-4h). Do XO dokupiłam sobie jeszcze Kinecta i mam wszystko co mi trzeba :). Z tego co wiem wszyscy narzekają na pada z PS4, że krótko trzyma i światełka z pada niesamowicie ludzi wqr...ją :D
    Odnośnie wersji 1TB to Ci powiem, że wg mnie nie warto, bo na 1TB dysku zostaje Ci 750GB. Konsola nie ma żadnego malowania z Larą, tylko zwykła czarna. Taniej i lepiej w kosztach wychodzi kupić Konsolę 500tkę (zostaje 361GB) i do tego dokupić sobie dysk z 2TB. Nie dość, że będziesz miał więcej przestrzeni dyskowej to jeszcze taniej Cię to wyjdzie :) TRa z 2013 na spokojnie dorwiesz na allegro, ale czy w niego zagrasz kiedy wszyscy będą grać w najnowszego? ;)
    Ogólnie to czytając różne tematy ludzie mówią jedno, kup to co Ci bardziej odpowiada, nie patrz po grafice, patrz po tytułach gier, które Cię interesują, znajomych itd. Choć powiem Ci szczerze, że wiele osób sprzedało PS4 i zamieniło je na XO i są bardziej z tego zadowoleni :)

@sweeterek@sweeterek zależy o której Forzie mówisz? Bo np Forza Motorsport 6 to wg mnie kupa, poza ładnie zrobionymi modelami samochodów w tej grze nic mnie nie zachwyca i kasa wywalona by była w błoto, ale już mówiąc o Forze Horizon 2 mogę powiedzieć tylko jedno, że ta gierka jest zayebista i 3kę na pewno będę chciała jak wyjdzie :)

18. RaFaU2008

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Bo nie będzie wyrabiać ta padlina :D Paduem po prostu :) Właśnie też praktycznie tyko pad mnie przekonuje do XO, reszta stoi po stronie PS4. Tytuły o wiele lepsze na PS4np. Until Dawn...Wątpie aby nawet w 900p poleciał na XO dlatego pytałem właśnie, skoro XO teraz ma takie problemy to co to będzie za rok czy dwa jak wiadomo, że z czasem gry będą lepiej wyglądały jak to było w przypadku 7 generacji konsol gdzie dopiero praktycznie u jej schyłku gry pokazywały co te konsole tak naprawdę potrafią.

19. roladazkluskami

roladazkluskami Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    17
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Uważam tak bo znam ludzi co mają obydwie konsole i widzę ich ciągle na XONE a nie na PS4.
    Owszem 15 lat temu playstation było dobre.
    Teraz już nie jest.

Poczytaj sobie jaki update dostało ps4 w wersji 3.1
    dokładniej chodzi o pełną listę zmian. Śmiech na sali.

PS4 nie ma EAAcces

I w ogóle MS myśli o przyszłości i graczach.
    Na dniach będzie nowy system.

A jak patrzę na PS4 to wygląda jakby została porzucona na pastwę losu.
    Jedyne co w niej jest lepszego to że teoretycznie jest trochę szybsza
    ale jak widać na przykładzie wiedźmin 3 ma to niewielkie znaczenie.

Jak chcesz pograć w gry na PS4 to kup sobie PS3
    bo połowa to i tak remastery.
    No i Gran Turismo? Czemu już nikt nie wspomina.
    Duma playstation porzucona tak samo jak sama konsola.
    Pozdo.

20. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1229
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Po twoim poście widać że masz już zdanie wyrobione wiec po co to ?

kuleczka91 lubi to.
  21. RaFaU2008

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3

Dzięki za obszerne info :)
    Wiesz jeżeli chodzi o XO z 1TB to nie opłaca mi się zbytnio brać wersji z 500GB i dokupować dysku do tego 2 Tomb Raider'ów, gdyż mieszkam w Niemczech i tutaj za zestaw 1TB+ nowy pad plus 2 Tomb Raider'y muszę dać 389 ojro a za konsolę z 500GB bez żadnych gier 349 ojro więc po doliczeniu dysku plus 2 gry wychodzi w miarę podobnie a nie chce mieć niczego zwisającego obok konsoli ;) Jeżeli chodzi o tytuły to za PS4 bardziej przemawia tutaj Until Dawn, Uncharted(bo nie miałem okazji grać w to na ps3), InFAMOUS, The Order 1886, Bloodborne, Drive Club i jeszcze mógłbym tak wymieniać, a po stronie XO stoi Gears 4 no i Quantum Break, bo seria Halo nie za bardzo a forza to też tylko Horizon 2 ewentualnie, bo już nie jedna osoba piszę że Forza 6 to kupa :) Ne wiem, szczerze cięzki orzech do zgryzienia...

Wczytywanie...

Poleć forum