1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Który zestaw? Xbox slim + gra

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez darek3245, Lipiec 22, 2011.

1. darek3245

darek3245 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Siemka! Zamierzam kupic w tym sklepie konsole lecz nie wiem z jakim zestawem. Jaki doradzacie? Najlepsze gry- Konsole na XBOX 360 - Muve.plChodzi o wersje 4gb

2. Lotnik421 Xbox One

3. onix212

onix212 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Śląsk
    zalezy jakie gry lubisz ja bym tam bral zestaw z kinect:)

4. xxNore

xxNore Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Zgorzelec
    nba 2k11 i crackdown (nba super gra jak dla mnie ;))

5. Compton

Compton Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Knurów
    a grałeś na kinekcie ? zależy czy Ci odpowiada jak tak to bym brał taki zestaw, moim zdaniem na kinekcta jest strata kasy, a co do gier to jakie typy lubisz ?

6. darek3245

darek3245 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Szczersze to bardzo różnie, dodając że kinect mnie nie interesuje. Pisałem że chcę 4gb (potem dokupuje dysk ze względu na obudowę) Najbardziej interesuje mnie F3AR, lecz jest droższy od innych zestawów. Dlatego się pytam was, ponieważ chciałbym się dowiedziec który zestaw najbardziej oplaca sie kupic. A jeszcze jedno, czy zrozumiem Fable 3, skoro nie grałem w poprzednie częsci?

7. onix212

onix212 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Śląsk
    zawsze jest opcja kupic konsole osobno ten jest ciekawy zestaw Konsola Xbox 360 4GB + Dungeon Siege III + Fable 3 + 1000 punktów KG!
    obie gry gralem zalezy kto jakie lubi:) ja mam swoj zestaw z kinectem bardzo fajna zabawa jak sie gra z kims pozdr:)

8. Azur

Azur Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    470
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Polska
Wczytywanie...

Poleć forum