1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Który zestaw? (z jaką grą)

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez aPoLhIzE, Lipiec 19, 2011.

1. aPoLhIzE

aPoLhIzE Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Siemka! Po żmudnych szukaniach najlepszej (jak dla mnie) oferty kupna konsoli zdecydowałem się na coś takiego Najlepsze gry- Konsole na XBOX 360 - Muve.pl i tu pytanie, który zestaw z jaką grą jest najlepszy? Najbardziej podoba mi się F3AR 3, lecz gdy grałem tylko trochę w jedynkę trójka się nada?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Layton

Layton Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ten z F3AR jest faktycznie niezły chociaż to kwestia preferencji bo MvC3 i Fallout:NV to naprawdę dobre gry. No może z MvC bym się wstrzymał bo podobno ma wyjść wersja ultimate z dodatkami a NV potrafi być męczące jeśli go nie spat****esz przez sieć. No i jeszcze DS3 ale to jak bardzo lubisz hack and slashe. F3AR faktycznie wydaje się najlepszym wyborem.

4. javownik

javownik Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    USG Ishimura
  5. michal7840

michal7840 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  6. roxes

roxes Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    20
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Planeta Mako
    Recenzja fear ‪Fear 3 recenzja wideo by GramiTV‬‏ - YouTube może ułatwi ci decyzje

Wczytywanie...

Poleć forum