1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Ktoś ma Orange? Pomocy!

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Xbox1, Październik 22, 2010.

1. Xbox1

Xbox1 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Chce doładować konto drugiej osobie poprzez komórkę, czy ona będzie wiedziała kto jej doładował, czy nie dostaje żadnej wiadomości, bądź tylko, że stan konta został doładowany? Proszę o pomoc, podziękuję

Nie mogę pisać gdzie indziej, dlatego proszę nie usuwać...

2. Lotnik421 Xbox One

3. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    Dostaje tylko info: Stan konto został uaktualniony o Xzł. Coś w tym stylu, napewno dostaje smsa od Oragne że jej konto zwiększyło swoją wartość, Ta osoba nie wie od kogo dostała doładowanie, to tak jakby sama sobie doładowała konto, a za 30s dostała info od Orange.
    A wiem o tym bo sam koleżance raz fundłem piątaka :D

4. domin147

domin147 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław
    Dokładnie tak jak mówi kolega wyżej.
    Możesz napisać esa do tego kogoś że mu zasilisz ; )ale info dostaje tylko, że dostał pieniądze.

5. Xbox1

Xbox1 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzięki za odpowiedzi. Podziękowałem. Pozdr.

Wczytywanie...

Poleć forum