Ku przestrodze !!!!!!!! sposobom z YOUTUBE

pawelkrak

Banned
V.I.P
Użytkownik
Dziś otrzymałem XBOX do naprawy 3ROD. To co zastałem po jego otwarciu widać na 2 tylko zdjeciach. Obcecny bład 0110. Przegrzana/uszkodzona pamięc RAM. Z tego co wywnioskowałem , specjalista tę płytę chyba wygrzywał w PIECU lub sposobem z YOUTUBE potraktował ją OPALARKĄ do DREWNA. Efekty niżej

XBOX raczej nadaje się na szrot.

1 zdjecie- wygrzewanie

miejsca na czerwono to naklejka ktora byla kiedys normalna, luty i sciezki na układzie obok po prawej zresztą zobaczcie sami ... i później kolejne zdjęcia



2. zdjecie

Lutowanie GPU przez specjaliste, chyba wygrzewanie nie pomogło. Tylko za dużo kalafoni sie rozłało .....




Dodam, że jesscze sa ścieżki pociete śrubokrętem i mocowanie XCLAMPów odrapane.

Dodam, że osoba która kupiła konsole była zapewniana o tym, że konsola nie była naprawiana , jedynie wymiana pasty i mod. wiatraków na 12V
 

DeMoH

Użytkownik
Użytkownik
o.0
Nie wiedziałem, że istnieją tacy idioci którzy próbują naprawić RRoD w TAKI sposób... Polak potrafi...
 

chomik01

Banned
Użytkownik
Pawełkrak ej to ty możesz naprawić ROd'a wrazie W ??? czy ty tylko poprawiasz chłodzenia ustawiasz na 8V wiatraki i wymieniasz paste ?? i w jakiej cenie są twoje usługi możesz napisać ??
 

pawelkrak

Banned
V.I.P
Użytkownik
Jak chcesz wiecej wiedzieć to zapraszam na P.W.
 

x-ziomek

Banned
Użytkownik
ja miałem 3 diody włożyłem konsole do mikrofali nastawiłem na 5 minut opcja rozmrażania i teraz śmiga jak nowa :)
 

pawelkrak

Banned
V.I.P
Użytkownik
NO jak masz takie posty pisać to oduść bo tylko piszesz głupoty i spamujesz.

Proponuje ten post usunąć
 

Erno

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Zamiast "podkręcać" dziecko neo wystarczy wcisnąć przycisk
i czekać na moderatora !
 

Do góry Bottom