1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kultowa miejscówka na nowym gameplayu z Tony Hawk's Pro Skater HD

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Rafau666, Maj 15, 2012.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Rafau666

Rafau666 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    465
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Stary Sacz
    Ta kultowa miejscówka to magazyn (z ang. warehouse), który na pewno jest dobrze znany wszystkim fanom serii. Zobaczcie, jak wygląda w odświeżonej formie.

Ten nowy materiał z Tony Hawk's Pro Skater HD został przygotowany przez jakieś niemieckie medium, co generalnie tłumaczyłoby w pełni obecność języka niemieckiego. Rozumiecie coś z tego? Bo ja nie mam nic do dodania. Chętnie zobaczyłem za to aktualne wcielenie kultowego magazynu. Zobaczcie, jak zmienił się na przestrzeni lat.

Ostatnio sam Tony Hawk dał nam powód do tego, byśmy mogli się spodziewać, że Tony Hawk's Pro Skater HD zadebiutuje już w czerwcu. Prawdopodobnie tak się właśnie stanie, przynajmniej jeśli chodzi konsole. Wersji PC oficjalnie nie ma jeszcze w planach.

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  2. Lotnik421 Xbox One

3. shaigo

shaigo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    28
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Koszalin
    Ahh.. Przypominaja mi sie stare dobre czasy, kiedy to sie gralo w THPS 2 :)

4. jarek9292

jarek9292 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    8
  5. Rob1N_PL

Rob1N_PL Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    224
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Widzę że sama lokacja jest przerobiona w stosunku do oryginału...

6. TheDarkKnight

TheDarkKnight Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    Jak dadzą parę miejscówek z THPS2, jak np. Venice Beach + Spider-Mana jako grywalną postać, to kupuję od razu :D

7. Rafau666

Rafau666 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    465
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Stary Sacz
    Tony Hawk's Pro Skater HD: Lokacje z THPS 3 powrócą

Tyle że jako DLC.

Nie znamy daty premiery, ceny oraz dokładnej zawartości, ale przynajmniej już teraz wiemy, że niektóre miejscówki z trzeciej części również zostaną odrestaurowane i trafią do nas w formie dodatku. Fajnie?

Z jednej strony tak, bo "trójka" także miała mnóstwo ciekawych lokacji, więc przyjemnie będzie do nich powrócić. Tyle że, no wiecie, to DLC, więc trudno pozbyć się wrażenia, że te etapy spokojnie mogłyby znaleźć się od razu w podstawce. Tym bardziej że prace nad nimi trwają już od jakiegoś czasu, skoro twórcy zdecydowali się potwierdzić dodatek na swoim Facebooku.

Premiera Tony Hawk's Pro Skater HD już w czerwcu

8. D4Ru73K

D4Ru73K Banned Użytkownik

Polubienia:
    99
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Częstochowa
    Tak się zastanawiałem co ludziom nie pasowało w poprzednich częściach THPS. Brak map z dwójki? Mało trików? Modele jazdy? Inny system punktowania ewolucji? Inny soundtrack? Nie wiem... Wiem jednak na pewno, że THPS HD nie jest remasterem dwójki, a jedynie remakiem, a to oznacza, że np. mechanika jazdy i silnik będzie identyczna jak w tych słabo ocenianych ostatnich tytułach.

Ponieważ olałem całkowicie Tonego po 3 części, jestem mi w stanie ktoś wyjaśnić co nie pasowało w tych najnowszych odsłonach?

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum