1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kumulacja problemów,

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez helfi, Listopad 3, 2012.

1. helfi

helfi Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Panowie mam kilka problemów,
    Wgrałem kilka nowych gier na HDD : Forza Horizon, NFS MW i nowy MoH
    Forze przeszedłem ok. 50% i zaczał wyskakiwać komunikat żeby wyczyścić płytkę miękką szmatką, wcześniej też pojawiły się kilka razy artefakty w grze.
    NFS MW zawieszał się już na pierwszej planszy
    MoH dokładnie to samo,

Jednak czasami da się je odpalić i nie wiem od czego to zależy. Co więcej jak uda się odpalić np. NFS to Forze potem też. Jednak problem zowu się pojawia po kolejnym uruchomieniu konsoli.

Pytanie czy to jest problem RGH ? Bo nie wiem co teraz mam robić.
    Drugi problem to mam konsolę niedaleko głośnika i jak ją włącze i ściszę TV to straszne buczenie jest w głośniku - czy to normalne żeby konsola aż tak siała na głośnik ?

Trzeci problem to przy włączeniu konsoli jak zaczyna mielić napędem to strasznie głośno ten napęd chodzi (konsola postawiona w pionie) czy to normalne ?

Precyzuj nazwy swoich tematów// Laki88

2. Lotnik421 Xbox One

3. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1064
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Odp: Kumulacja problemów,

Artfakty zly znak konsoli, najczesciej umierajaca.

Wysłane z mojego LG-P500 za pomocą Tapatalk

4. helfi

helfi Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Artefakty pojawiają się tylko przy starcie planszy i tylko w NFS MW w innych nie zauważyłem, być może gra jest źle zripowana bo tak, to by się pojawiały pewnie na każdej grze a nie tylko w tej jednej. Sprawdziłęm też teraz Forza 3 też nie działa a działała wcześniej. Czy któraś z tych gier które wymieniłem przy wgrywaniu mogły coś popsuć ? Co mam robić dalej ? Aktualizować FSD ?

Wczytywanie...

Poleć forum