1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kup grę w sklepie Microsoftu i uzyskaj kod rabatowy. Oferta działa z najnowszymi hitami

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Wrzesień 6, 2016.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3210
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Amerykańska korporacja potrafi zadbać o swoje nadciągające hity. Firma oferuje ciekawy rabat, dzięki któremu gracze zaoszczędzą gotówkę. Promocja obowiązuje z między innymi ReCore, Gears of War 4, czy też Forza Horizon 3.

W przeciągu najbliższych miesięcy gracze na Xboksach One nie będą narzekać na brak atrakcji. We wrześniu debiutuje ReCore oraz Forza Horizon 3, a nie możemy zapomnieć o nadciągającym Gears of War 4.

Microsoft pomyślał o graczach, którzy chcą zapoznać się z całą biblioteką hitów i przygotował ciekawą ofertę. Po kupieniu produkcji w sklepie Microsoftu otrzymamy rabat na kolejne zakupy w wysokości 45 zł!

Jest to naprawdę świetna okazja dla klientów, którzy faktycznie nie zamierzają przegapić żadnej nadciągającej produkcji na sprzęt Amerykanów. Warto na pewno zaznaczyć, że klienci mogą wygenerować kilka takich kodów (za kilka zakupów), a później wykorzystać uzyskaną kwotę na kolejny tytuł.

"Za pomocą jednego (1) kodu rabatowego do Sklepu Microsoft o wartości 45 zl, uzyskanego z kwalifikującej się gry na konsolę Xbox One lub Xbox 360, można kupić maksymalnie pięć (5) gier. W jednej transakcji można użyć maksymalnie dwadzieścia (20) kodów rabatowych do Sklepu Microsoft o wartości 45 zl."

Dla przykładu kupując wspomniane ReCore i Forza Horizon 3 dostaniecie kody na 90 zł, który możecie wykorzystać do zmniejszenia ceny Gears of War 4.

Pamiętajcie tylko, że promocja dotyczy gier na Xboksa One i Xboksa 360, które miały premierę przed 31 grudnia 2016 roku, a jednocześnie kody trzeba wykorzystać do tej daty. Kupione tytuły nie mogą kosztować mniej niż 90 zł.

Dodatkowe szczegóły znajdziecie w sklepie w MicrosoftStore.com.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Krakoos

Krakoos Xbox One Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    162
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Basildon
    Z tym, że gry w sklepie Microsoft są zwykle prawie dwukrotnie droższe niż pudełkowe wersje, które w dodatku można później odpsrzedać lub wymienić się. Muszą się bardziej postarać jeśli chcą opchnąć cyfrowe kopie.

p_bladek lubi to.
  4. TeramitzuOne

TeramitzuOne Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    225
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    LDZ
    Ale tu chodzi właśnie o wydania w pudełkach...

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

5. Krakoos

Krakoos Xbox One Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    162
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Basildon
    To zmienia postać rzeczy. Nie doczytałem. Faktycznie ReCore jest w świetnej cenie i dają jeszcze 10 funciaków do wykorzystania. GOW4 już nie tak atrakcyjnie cenowo.

6. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1860
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Jesteś pewny, że to na pewno chodzi o pudło? :D Bo jeśli faktycznie to jestem w stanie wziąć w sklepie MS, rabat się przyda ;D Po otworzeniu linku z forzy widać, ze pudełko jak i w przypadku ReCore, ale musiałabym to mieć pewne w 100%, bo darmowa wysyłka może być równoznaczna także z darmową wysyłką kodu :p

Edit:
    Pewne w 100%, dopytałam się na czacie :D

dane: Dziękujemy za wybranie sklepu Microsoft Store. Wkrótce rozpocznie się konwersacja ze specjalistą ds. sprzedaży produktów Microsoft.
    dane: Poufność
    Rozmawiasz teraz na czacie z: Emilia T
    Emilia T: Dzień dobry Microsoft dział płatności. Mam na imię Emilia. W czym mogę pomoc?
    Ty: Witam chciałam się dopytać czy na 100% to jest wersja pudełkowa gry? W sensie, że jak zamówię to dostanę pudełko do domu, a nie kod cyfrowy? https://www.microsoftstore.com/stor...za-Horizon-3-na-Xbox-One/productID.5057555800
    Emilia T: Tak wszystkie gry dostępne w Microsoft Store sa dostępne w wersji pudełkowej.
    Ty:
    Aha czyli super. Tylko tyle chciałam wiedzieć. Pozdrawiam i życzę miłego dnia :)
    Emilia T: W razie gdyby było coś nie tak ma Pan/pani 30 dni na zwrot
    Ty: Okej, dziękuję za informację
    Emilia T: Dziękuję za kontakt z działem sprzedaży Microsoft Store. Pozdrawiam i życzę miłego dnia.

Dopytałam jeszcze o wysyłkę i troszku lipa, bo wysyłka wychodzi dopiero w dniu premiery gry, więc na premierę jej nie dostanę i teraz pytanie co silniejsze parcie na grę czy wewnętrzna cebula :D Chyba jednak wewnętrzna cebula silniejsza jak na Polaka przystało haha, bo przez te 2 dni na pewno nie umrę z braku gry :D

Emilia T: Dzień dobry Microsoft dział płatności. Mam na imię Emilia. W czym mogę pomoc?
    Ty: Dzień dobry Pani Emilio, to jeszcze raz ja w sprawie tej gry Forza Horizon 3 (https://www.microsoftstore.com/stor...za-Horizon-3-na-Xbox-One/productID.5057555800). Czy jeśli kupi się tą grę w przedsprzedaży czy otrzymam ją w dniu premiery czy później?
    Emilia T: Czas wysyłki w naszym sklepie to 5-7 dni. Przeważnie zamówienia docieraja w przeciągu 3 dni roboczych więc koło 30 września powinna być dostarczona
    Ty: Mhm, ok. A czy zdarza się wysyłka przed premierą czy raczej to niemożliwe?:)
    Emilia T: Nie wysyłaka rozpoczyna sie 27 września
    Emilia T: Chyba że data wydania została by przesunięta
    Ty: Okej, dziękuję. To już wszystko co chciałam wiedzieć. Pozdrawiam, Agata :)
    Emilia T: Dziękuję za kontakt z działem sprzedaży Microsoft Store. Pozdrawiam i życzę miłego dnia.
    Ty: A wysyłka jest z Polski tak?
    Emilia T: Nie przesyłka jest z Holandii
    Ty: Ok
    Emilia T: Po zakupie jak produkt będzie wysłany
    Emilia T: otrzyma Pani numer przesyłki
    Emilia T: i będzie ją mogła Pani śledzic
    Emilia T: Przesyłka będzie dostarczona firma UPS
    Emilia T: Czy mogę w czymś jeszcze pomóc?
    Ty: Aha to dziękuję za dodatkowe informacje
    Ty: Nie to już wszystko
    Ty: Pozdrawiam
    Emilia T: Miłego dnia Pani Agato
    Emilia T: w razie dodatkowych pytań proszę
    Emilia T: o ponowny kontakt
    Emilia T: Pozdrawiam
    Ty: Ok, pozdrawiam, miłego dnia

Ostatnia edycja: Wrzesień 7, 2016
  7. mad_d2

mad_d2 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Ostrów Mazowiecka
    ********* akcja ze strony microsoftu a ceny takie jak na allegro. zastanawiałem sie wczesniej nad recore ale jesli otrzymam rabacik na forze a pozniej dodatkowy na gears 4 to naprawde sie opłaca. Brawo microsoft

Wczytywanie...

Poleć forum