1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

"Kup mnie!" - pierwsze recenzje Halo 4

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez K0TAKU, Listopad 1, 2012.

1. K0TAKU

K0TAKU Banned Użytkownik

Polubienia:
    238
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Wczoraj lucyferyczne święto obchodzili laveyańscy sataniści, dzisiaj groby zmarłych członków rodziny i przyjaciół odwiedzają katolicy, a growe media wysypały kosz z recenzjami Halo 4. Te, jak można było się spodziewać, są nad wyraz pochlebne, chociaż gra nie zbiera samych "dyszek", czego życzyliby sobie fani salutujący co rano do plakatu z Chiefem.

Metacritic gości w chwili obecnej 37 recenzji Halo 4, przy czym wszystkie zostały przez serwis sklasyfikowane jako pozytywne, a najniższa ocena to ósemka wlepiona m.in. przez Eurogamera. Średnia stoi na bardzo wysokim poziomie 91% i można oczekiwać, iż wraz z kolejnymi notami będzie powoli pięła się do góry. Nie ma żadnej niespodzianki - 343 Industries stanęło na wysokości zadania i godnie kontynuuje dzieło Bungie. Widzimy się na UNSC Infinity!

Machinima - 10/10
    joystiq - 5/5
    Destructoid - 10/10
    IGN - 9,8/10
    Polygon - 9,5/10
    Official XBOX Magazine - 9,5/10
    Game Informer - 9,3/10
    GameSpot - 9/10
    Eurogamer - 8/10
    GamesRadar - 4,5/5
    The Escapist - 4/5
    GiantBomb - 4/5

źródło : "Kup mnie!" - pierwsze recenzje Halo 4 | PPE.PL - Portal PSX Extreme

2. Lotnik421 Xbox One

3. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    @Up PS3 ma lepiej :)

A żeby to jakoś uargumentować: Microsoft żyłuje te exclusivy przez cały czas, robiąc z nich powoli tasiemce, rok temu mieliśmy GoW3, Forza 4,Halo CEA a w tym roku mamy Forza Horizon, Halo 4 i na wiosnę wykwitnie GoW Judgement. A Sony? Co prawda nie widać u nich, żeby nadchodziły jakieś blockbustery, ale przynajmniej widać coś nowego, The Last of Us, Pupeteer, The Last Guardian a z sequeli jest tylko God of War Wstąpienie. Nie chcę wywoływać kłótni, więc sprecyzuję sens mojej wypowiedzi: nie wypada mówić, że Microsoft jest świetny, bo daje jak na ochłap trzy dobre exclusivy na rok (NA ROK! innego exa wielkiego formatu na próżno szukać w kalendarzu) zwłaszcza, że są to sequele, a więc bezpieczne (z finansowego punktu widzenia, bo marka i te sprawy) rozwiązanie, a Sony przynajmniej ryzykuje nowymi markami co dosyć często owocuje mniejszymi lub większymi perełkami.

4. Dzokej

Dzokej Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Namysłów
    Odp: "Kup mnie!" - pierwsze recenzje Halo 4

@up mi to jakoś wystarczy , ale jakoś chcę coś z typu Uncharted lub Heavy Rain (czyli tzw. Gry interaktywnej ;) )

Co do tematu - jakoś nie lubie Halo , ale za takie oceny to się chyba skusze ;)

Z mojej x8

5. Hiszpan3lek

Hiszpan3lek Banned Użytkownik

Polubienia:
    67
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Benidorm
    Nie chce oceniac gry po okaldce ale jakbym mial wybrac jakas gre na pierwszy rzut oka to oczywiscie cos ze studia microsoft.
    Robia na prawde dobre gry.

6. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    A ktoś się spodziewał gorszych ocen? Bo ja na pewno nie ;)

2 użytkowników lubi ten post.
  7. ad1

ad1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    147
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Śląsk
    Chyba zaczne swoja przygode z halo :)

Wysłano z X8 z użyciem Tapatalk

8. Baca

Baca Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Częstochowa
    Uwierz mi chłopie ze PS 3 ma lepiej. Forza Horizon jest świetna, Halo to kwestia gustu ale pewnie dla fanów to również super gra ale jak nie grałeś w God of War, Heavy Rain, Uncharted to nie powinieneś sie wypowiadać. Microsoft się postarał jeżeli chodzi o gry na wyłączność ale według mnie nie przebije PS 3 jeżeli chodzi o exclusivy oczywiście.

3 użytkowników lubi ten post.
  9. jankop

jankop Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    30
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Co mnie tam czy PS3 ma lepiej czy gorzej. To news o Halo 4, a na te jestem wygłodniały jak wilk :D

10. OPTIM xD

OPTIM xD Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    ŁDZ
    Po stronie M$ powinien być jeszcze Gears of War (który przez tyle lat trzyma bardzo wysoki poziom). Powiem tyle... M$ i Sony mają po swojej stronie mocne Ex-y, i jest to tylko kwestia gustu kto jakie wybierze. :)
    Wiec skończcie tą "sprzeczkę" i wymianę poglądów bo zmów jakaś wojna wybuchnie.

A co do Halo 4 nie ma kasy ale jezeli tylko będę posiadał jakąś zbędną gotówkę to w 100% kupuję.
    Jak dla mnie jest to opcja obowiązkowa. Must Have !

2 użytkowników lubi ten post.
  11. SNR

SNR Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Lubelszczyzna
    Przeszedłem wszystkie dostępne części halo na xboxa360 i szczerze nie wiem co ludzie widzą w tej grze... taki typowy średniak. Może halo 4 pokaże coś nowego i przekona do siebie, wkrótce się to okaże, bo noty wysoko stoją. Co do ps3 i jego exów. Wg mnie są one lepsze niż M$, GoW,HR, KZ pozycje obowiązkowe dla gracza !

12. VesparV11

VesparV11 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Pyskowice
    Ja wypowiem się tak. Grafika miodna, jednak cały czas gdy grałem w Halo 4 czułem jakiś niedosyt. Może to wina że grałem tylko 30 min z braku czasu. Pozdrawiam ;)

Wczytywanie...

Poleć forum