Kupić czy nie ? Przerobić czy nie ?

kiesler

Użytkownik
Użytkownik
Siema jestem tu nowy i wczoraj sprzedałem psp i chcę zakupić nowego Xbox'a 360 i się zastanawiam czy przerobić go czy nie. Na allegro znalazłem nowego xboxa JASPER - nie wiem co to wgl jest Jasper za 650zł i nie długo stary będzie brał Cyfre+ i dają tv 24cale plazme i czy będzie dało rady na tym tv jakoś grać? W salonie mam 42cale ale tam nie będę mógł non stop grać i jak jest z tym Xbox Live ? Pierw mam miesiąc za free z korzystania XBL i normalnie łączy mnie z netem i sobie gram w sieci ? Kumpel ma przerobionego x'a i zapaliły mu się 3 diody i czym to jest spowodowane ? Bo też na allegro są uszkodzone i palą się trzy diody i to dlatego że przerobiony ? I o co chodzi z tym chłodzeniem ? kupuje sobie wiatraczek stawiam koło x'a i tak będzie też chłodzić ?
 

Benko

Użytkownik
Użytkownik
No wiesz jeżeli masz obok siebie sklep RTV euro agd to możesz zakupić xbox`a arcade +3 gry za jedyne 666 zł (ciekawa liczba 666)
Microsoft Xbox 360 Arcade + 3 gry - Konsola Xbox 360 Microsoft w RTV EURO AGD

Ja mojego x`z nie przerabiam bo wole mieć live
 

Pablooo88

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Game Master
1. Jasper to płyta główna - najnowsza i najlepsza

2. DO takiego TV spokojnie go podłączysz

3. masz 3x1 miesiąc free na XBL. podłączasz się do neta i grasz

4. RROD to jest awaria - nie ma znaczenia tutaj przeróbka

5. Jak masz przerobioną konsolę to praktycznie nie masz gwarancji

6. czy przerabiać czy nie? poczekaj miesiąc. pograj na necie to zobaczysz czy Ci pasuje. Jak tak to nie przerabiaj. Jak nie będziesz grał na XBL to przerób - jednak pamiętaj że gra na necie + przeróbka = niemal pewny ban

7. te wiatraczki jeszcze pogarszają sprawę. zresztą w Jasperze nie bój się o awarię

...

8. SZUKAJ!
 

kiesler

Użytkownik
Użytkownik
Dzięki wielkie , czyli Arcade to jakby stara wersja oprogramowania a Jasper najnowsza tak ? Ale ta liczba 666 coś mnie nie zbyt przekonuje ;p. Zajade na dniach albo na allegro poszukam x'a . A jak rozpoznać że to najnowsza wersja z wyjściem HDMI ? I czy moge xboxa podłączyć pod monitor od kompa ? Bo mam Belnea 19cali ?
 

lisek1983

Użytkownik
Użytkownik
jak Cię stać na oryginały i lubisz granie online to oczywiście że przerobić nie możesz bo ban jak w banku a jak np.grasz maniakalnie tak jak ja i solo to przerób ja mam już ponad 2 lata przeróbkę i bezniej nie wyobrażam sobie x-a
 

Pablooo88

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Game Master
Dzięki wielkie , czyli Arcade to jakby stara wersja oprogramowania a Jasper najnowsza tak ? Ale ta liczba 666 coś mnie nie zbyt przekonuje ;p. Zajade na dniach albo na allegro poszukam x'a . A jak rozpoznać że to najnowsza wersja z wyjściem HDMI ? I czy moge xboxa podłączyć pod monitor od kompa ? Bo mam Belnea 19cali ?
Kolego chcesz warna? Na wszystko były odp!

Arcade to rodzaj hmm tak jakby wyposażenia.

Teraz masz Arcade i Elite - czym się różnią? POSZUKAJ!
Jasper to płyta główna - we wszystkich nowych będziesz miał i będzie też HDMI

Do monitora podłączysz Xboxa kablem DVI/HDMI/VGA - zależy jaki masz monitor

KOSZ bo to są podstawowe informacje i zacznij szukać
 

Do góry Bottom