1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

kupic czy nie

Temat na forum 'Co kupić?' rozpoczęty przez Masownik20, Maj 11, 2015.

1. Masownik20

Masownik20 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    82
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Witam
    Panowie waham sie od pewnego czasu czy kupic xbox one czy się wstrzymać..
    Hm czytałem ostatnio że ma wyjsc jakaś ulepszona wersja slim, nie wiem ile w tym prawdy i pytanie czy czekac czy smiało kupować?
    Jak z awaryjnościa czy podobnie jak z xbox 360 pierwsze wersje były niedorobione i czesto padały jak tu jest z tego co widze chyba tak nie ma?
    Na co patrzec przy zakupie konsoli jesli miala by byc używana ale nadal na gwarancji

2. Lotnik421 Xbox One

3. bld

bld XBOX MANIAK Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    473
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Z tego co wiadomo na dzień dzisiejszy to narazie plotki , raczej wiadomo że 23 czerwca ma wyjść konsola z 1 TB HDD , ja też czekam do ostatniej chwili i patrze co się dzieję

4. Masownik20

Polubienia:
    82
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    czyli wersji slim nie bedzie bo nie wiem cyz kupwoac czy sie wstrzymac i jesli kupie używke ale na gwarancji to na co zwracac uwage?

5. bld

bld XBOX MANIAK Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    473
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Jak masz hajs to kupuj nówkę , masz spokój bo jest gwara :) , a na co zwracac uwagę ?? To już sam sobie odpowiedz :) Czy Ci pady pasują wielkość wygląd itd :)

6. Masownik20

Polubienia:
    82
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    nie zaleyty mi na nowce bo jesli np gosc daje gwarancje jeszcze na ponad rok to chyba nie problem?? chodzilo mi o to co w nich sie psuje czy sa wogole awaryjne...

7. dawid07051994

dawid07051994 Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Częstochowa
    Xone nie jest awaryjny w tym stopniu jak pierwsze 360, kiedyś czytałem że w pierwszych egzemplarzach zdarzało się że w konsoli głośno chodził napęd i MS wymieniał sprzęt na nowy, na chwile obecną już raczej nie ma tego problemu.
    Wiadomo to tylko sprzęt który zawsze może się popsuć w każdym razie jest mało awaryjny MS zadbał o to aby nie powtórzyć błędu jak w 360 :)

Wczytywanie...

Poleć forum